UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

Informacje podstawowe

Microblading to nowoczesna metoda makijażu permanentnego, pozwalająca na nadaniu kształtu, wypełnieniu i podkreśleniu brwi za pomocą tuszu wprowadzanego pod skórę. Polegająca na „dorysowaniu” dziesiątek mikrowłosków o różnych długościach w ramach łuku brwiowego, daje niezwykle delikatny, naturalny efekt pełniejszych, zadbanych i zdyscyplinowanych brwi. Dla osiągnięcia idealnego efektu, przed zabiegiem klientka wspólnie z linergistką wybiera barwnik dopasowany do naturalnego koloru włosów. Następnie wspólnie ustalane i nakreślane są kontury brwi do wypełnienia, pasujące do kształtu twarzy. Po pełnej akceptacji klientki linergistka za pomocą profesjonalnego piórka delikatnie nacina skórę na odpowiednią głębokość i tworzy zarys włosków, w który aplikuje pigment tak, by ich układ odpowiadał naturalnemu ułożeniu brwi.
 
Zabieg szczególnie polecany kobietom codziennie podkreślającym brwi w makijażu lub regularnie poddającym się zabiegom henny, osobom po chemioterapii lub tym, którym blizny lub naturalne ubytki w brwiach uniemożliwiają osiągnięcie pożądanego wyglądu łuku brwiowego.

Zabieg trwa około 2 godziny, a pożądany, finalny efekt widoczny jest do 4 tygodni po zabiegu (wyłuszczanie się pigmentu). Microblading utrzymuje się na skórze od roku do dwóch lat. Pamiętaj, by 2-3 tygodnie przed zabiegiem nie regulować i nie koloryzować brwi henną.

Piękne brwi, kuszący odcień ust, czy dopasowana kreska zagęszczająca rzęsy? Wybierz swój sposób na nieskazitelny wygląd na co dzień!
Przedstawiamy nowość Instytutu Salamandra, który już podbił nasze serca! Aparat do makijażu permanentnego Long Time Liner to jedyne urządzenie na rynku posiadające certyfikat medyczny. Wykonany z niemiecką precyzją, sprostał najsurowszym normom jakości i bezpieczeństwa. Co to oznacza dla naszych Klientek?  Pewność i spokój, że każdy makijaż permanentny wykonany w naszych gabinetach będzie higieniczny, trwały i wykonany z najwyższą starannością.
Barwniki firmy Long Time Liner produkowane są, zupełnie jak preparaty medyczne, w sterylnych laboratoriach. Ich antyalergiczne i antyseptyczne  działanie chroni i niweluje ryzyko powikłań pozabiegowych. Samo urządzenie skonstruowane jest w sposób pozwalający linergistce na wprowadzanie pigmentu płytko pod naskórek, zapobiegając nadmiernej opuchliźnie i nierównomiernemu barwieniu.
Co możemy wykonać za pomocą Long Time Liner?
 
 

Szczegóły

Makijaż permanentny brwi
Long Time Liner wypełni i przyciemni brwi, nadając im perfekcyjny kształt! Zapomnij o hennie, pudrach, tuszach i woskach- z makijażem permanentnym brwi nie będą Ci do niczego potrzebne. Linergistka wybierze odpowiadający karnacji i rysom twarzy kolor i kształt brwi, po czym wprowadzi pigment pod skórę za pomocą dwóch metod: włoskowej i cieniowania wykona długotrwały makijaż. Ponadto w ofercie dostępne są takie metody jak: hybrydowa, ombre, piórkowa, z cieniowaniem i bez cieniowania.  
Cennik zabiegów makijażu permanentnego brwi
Metoda (hybrydowa – połączenie różnych metod) Long Time Liner1200 zł


Makijaż permanentny ust
Zabarwione szminką zęby, kolor „zjedzony” wraz z posiłkiem i nierówne kontury ust wyrysowane w pośpiechu- każda kobieta zna te problemy. Z Long Time Liner usta będą piękne i pokryte równomiernym kolorem przez całą dobę, a do nadania im perfekcyjnego wyglądu wystarczy tylko błyszczyk. Barwa i odcień ust dobierana jest do karnacji, upodobań i stylu Klientki, a dzięki umiejętnie wykonanemu makijażowi wargi będą wydawać się pełniejsze.  
Cennik zabiegów makijażu permanentnego ust
Long Time Liner – usta metoda 3D1200 zł


Makijaż permanentny oczu
Makijaż permanentny oczu – to opcja dla kobiet, które nie wyobrażają codziennego makijażu bez górnej lub dolnej kreski. Makijaż permanentny oprawy oka pozwoli cieszyć się idealną kreską bez konieczności codziennego jej wyrysowywania i poprawiania kształtu w ciągu dnia. To jeszcze nie koniec zalet: kreska Long Time Liner sprawdzi się w sytuacjach, w których zwykły makijaż jest bez szans, np. kąpieli w basenie, na siłowni, czy podczas upalnych dni!  
Cennik zabiegów makijażu permanentnego oczu
Kreska górna oko (kreska zagęszczajaca przy linii rzęs800 zł
Kreska dolna oko (kreska zagęszczajaca przy linii rzęs650 zł

Efekty Zabiegów Przed i Po

microblading_01microblading_02

 


 

Zabiegi kosmetologii estetycznej w Instytucie Salamandra

Laserowe usuwanie grzybicy paznokci

Skuteczna walka z uporczywym zakażeniem paznokci. Co to jest i jak wygląda grzybica paznokcia? ... [więcej]

Fotoodmładzanie

Spłycenie widocznych zmarszczek, wygładzenie skóry, poprawa jej gęstości i elastyczności... [więcej]

Zabiegi odmładzające

Mesotherm – globalny zabieg silnej odnowy Intraject – silnej odnowy Laser X lase CPL &... [więcej]

Redukcja zmarszczek

Doskonałe wsparcie w walce ze zmarszczkami. Zabiegi skupiające się na redukcji zmarszczek ... [więcej]

Zobacz na naszym blogu

Zabiegi kosmetyczne, które można wykonać latem

Lato rządzi się swoimi prawami i mimo że jest jedną z ulubionych pór roku Polaków, to niesie ... [więcej]

5 najskuteczniejszych zabiegów modelowania sylwetki!

Czy w walce o piękną sylwetkę wystarczy dobry krem i trochę ruchu? Co w przypadku, gdy te ... [więcej]

Cellulit - jak się go skutecznie pozbyć?

Zazwyczaj po okresie zimowym, kiedy przybieramy na wadze, a nasza aktywność fizyczna jest znacznie... [więcej]

Kriolipoliza - bezinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest uznawana za bezinwazyjny zamiennik odsysania tłuszczu. Kriolipoliza -  ... [więcej]


Finansowanie zabiegów na raty
icoone
biotec
mesotherm
thalion
xlase
Revitalash
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE