UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

ZABIEGI NA CIAŁO DO -50%

PROJEKT PIĘKNE CIAŁO NA LATO DO – 50%

Chcesz się pozbyć cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej czy też borykasz się z brakiem jędrności skóry?
Różnorodność technologii pozwala nam na dobór odpowiednich zabiegów do Twoich potrzeb.
Umów się na darmową konsultację, podczas której opracujemy dla ciebie
PROJEKT PIĘKNE CIAŁO NA LATO w atrakcyjnej cenie.

Przy zakupie minimum dwóch technologii na drugą możesz otrzymać nawet do 50% rabatu!

Promocja dotyczy następujących zabiegów:

1) COAXMED - jego celem jest redukcja tkanki tłuszczowej, ujędrnienie skóry, pobudzenie produkcji nowego kolagenu, likwidacja cellulitu włóknistego oraz zastojów limfatycznych.
W trakcie zabiegu wykorzystywane są dwie technologie fala radiowa oraz kawitacja ultradźwiękowa.
 
2) COAXMED Kriolipoliza – czyli redukcja uporczywej tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała. Kriolipoliza to metoda redukcji miejscowej otyłości polegająca na intensywnym ochłodzeniu (krio) komórek tłuszczowych (lipo), wywołującym ich rozpad (lizę).
 
3) ICOONE Laser – to przełom w walce z niedoskonałościami i problemami skóry. Jest innowacyjną metodą leczenia, modelowania i poprawy kondycji skóry bazującą na nowoczesnej technologii Roboderm. Pozwala to na aktywację usuwania zaległej tkanki tłuszczowej, luźnej skóry i obrzęków limfatycznych. Wzrost sprężystości przebiega równolegle z pobudzeniem metabolizmu komórkowego i tworzeniem nowych włókien kolagenowych, które silnie ujędrniają skórę.
 
4) STORZ MEDICAL - czyli intensywna, naturalna terapia w redukcji cellulitu i zbitej tkanki tłuszczowej. Zabieg składa się z dwóch etapów. Pierwszy służy do rozerwania włóknistego gorsetu w tkance podskórnej i rozbicia komórek tłuszczowych, natomiast celem drugiego etapu jest drenaż ułatwiający ich odprowadzanie z organizmu.
 
5) ALMA ACCENT PRIME - zabieg polega na działaniu ultradźwiękami oraz falą radiową. Dzięki połączeniu tych technologii docieramy do wnętrza komórek tłuszczowych i wpływamy na zwłóknienia międzykomórkowe. Składowe rozbitych komórek tłuszczowych zostają odprowadzone do układu krwionośnego, a następnie przedostają się do układu limfatycznego, który usuwa je z organizmu. Natomiast fala radiowa działa na włókna kolagenowe, stymulując fibroblasty do odbudowy oraz wytwarzania kolagenu. Dzięki temu zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry.

6) Trening EMS - to innowacyjny, 20-minutowy trening personalny wykorzystujący elektrostymulację wszystkich partii mięśniowych, pozwalający na efektywniejsze ćwiczenia i szybsze efekty. W połączeniu z zabiegami pozwala osiągnąć spektakularne efekty.
Umów się już dziś! +48 725 551 661
Poznaj nasze efekty!
Redukcja cellulitu i ujędrnienia skóry przy połączeniu dwóch technologii w Instytucie Salamandra

 
 

















 
Ważne:
Promocja przedłużona do 31.08.2020r.
Promocje nie łączą się
Ilość serii zaleca kosmetolog Instytutu Salamandra
icoone
mesotherm
xlase
STORZ MEDICAL
ACCENT PRIME
IntraJet
Coaxmed
EMS
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE