UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

ZABIEGI NA CIAŁO DO -50%

PROJEKT PIĘKNE CIAŁO w atrakcyjnej cenie. Przy zakupie minimum dwóch technologii na drugą możesz otrzymać nawet do 50% rabatu!

Chcesz się pozbyć cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej czy też borykasz się z brakiem jędrności skóry? Różnorodność technologii pozwala nam na dobór odpowiednich zabiegów do Twoich potrzeb. Umów się na darmową konsultację, podczas której opracujemy dla ciebie indywidualny plan zabiegowy. Połączenie różnych technologii daje najlepsze rezultaty a co dla Ciebie będzie odpowienie? To już rola naszych specjalistów.

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację, a nasi Kosmetolodzy stworzą dla Ciebie indywidualny Projekt Piękne Ciało.

Co zrobimy dla Ciebie?
- przeprowadzimy konsultację kosmetologiczną,
- dopasujemy zabiegi oraz pakiety pod Twoje potrzeby i oczekiwania! I stworzymy dla Ciebie Projekt Piękne Ciało
- projekt przeprowadzi zespół kosmetologów według ściśle określonych procedur.


Poznaj nasze efekty!
 
Nasze technologie:
 
1. ICOONE Laser Med. 2 - NOWOŚĆ! -  nowe urządzenie ICOONE ma aż o 25% zwiększoną powierzchnię aktywną mikrostymulatorów, co przekłada się na jeszcze większą skuteczność. 
Opatentowana technologia Roboderm osiąga 21600 mikrostymulacji/min. zapewniając widoczną regenerację skóry już po pierwszym zabiegu. Icoone likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną i wiotką skórę, obrzęki limfatyczne. Zabiegi bezpiecznie modelujące ciało i liftingują skórę. 

2. ICOONE Laser – innowacyjna metoda modelowania sylwetki, walki z cellulitem, luźną skórą, obrzękami limfatycznymi oraz wszelkimi objawami starzenia się skóry. ICOONE LASER łączy ze sobą technologię masażu podciśnieniowego z energią biostymulującego lasera i światła LED. Stymuluje układ limfatyczny i układ krążenia, pobudza wymianę międzykomórkową, przyspiesza metabolizm i przemianę materii, usuwa nadmiar wody i toksyn z organizmu.

3. STORZ MEDICAL - intensywna, naturalna terapia w redukcji zaawansowanego, zwłókniałego cellulitu i zbitej tkanki tłuszczowej. Doskonałe rozwiązanie do ujędrniania i modelowania ciała, a także do niwelowania niedoskonałości strukturalnych skóry.
 
4. ALMA ACCENT PRIME - zabieg polega na działaniu ultradźwiękami oraz falą radiową. Dzięki połączeniu tych technologii docieramy do wnętrza komórek tłuszczowych i wpływamy na zwłóknienia międzykomórkowe. Składowe rozbitych komórek tłuszczowych zostają odprowadzone do układu krwionośnego, a następnie przedostają się do układu limfatycznego, który usuwa je z organizmu. Natomiast fala radiowa działa na włókna kolagenowe, stymulując fibroblasty do odbudowy oraz wytwarzania kolagenu. Dzięki temu zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry.

5. COAXMED  - pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej miejscowej i cellulitu, modelowaniu sylwetki stymulacji metabolizmu. Coaxmed wykorzystuje takie technologie jak fala radiowa monopolarna i bipolarna, ultradźwięki, drenaż limfatyczny, laser biostymulacyjny oraz kriolipoliza – czyli redukcja uporczywej tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała. Kriolipoliza to metoda redukcji miejscowej otyłości polegająca na intensywnym ochłodzeniu (krio) komórek tłuszczowych (lipo), wywołującym ich rozpad (lizę). Takie długie mrożenie powoduje utratę kilku centymetrów w obwodzie części ciała, która poddawana jest zabiegowi. Co ważne – zabieg jest całkowicie bezbolesny, bezpieczny i nieinwazyjny.

Umów się już dziś! +48 725 551 661
 
Ważne:
Promocja ważna do 31.08.2022r.
Promocja nie łączy się z innymi akcjami rabatowymi Instytutu Salamandra
Ilość serii (powtórzeń) zaleca kosmetolog Instytutu Salamandra
icoone
mesotherm
xlase
STORZ MEDICAL
ACCENT PRIME
IntraJet
Coaxmed
EMS
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE