UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

Informacje dodatkowe

Umiejętne łączenie wyżej wymienionych technologii pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów w ujędrnianiu, zagęszczaniu skóry twarzy i ciała, redukcji tkanki tłuszczowej miejscowej i cellullitu, modelowaniu sylwetki stymulacji metabolizmu.
Badania kliniczne potwierdzają skuteczność aparatury Coaxmed.

Coaxmed wykorzystuje takie technologie jak:
  • fala radiowa monopol arna i bipolarna
  • ultradźwięki
  • kriolipoliza
  • drenaż limfatyczny
  • laser biostymulacyjny
KRIOLIPOLIZA- Zabieg ten polega na aplikacji zaawansowanej technologicznie głowicy na obszar ciała poddawany kuracji. Następnie następuje emisja intensywnego zimna (około -7 do -10 stopni Celsjusza), by wywołać reakcję zapalną w organizmie, a dzięki temu spowodować naturalne usunięcie komórek tłuszczowych (adipocytów) z organizmu. To skuteczny sposób na wysmuklenie ciała!

Czy zabieg Krio Lipo Ice wymaga znieczulenia oraz okresu rekonwalescencji?

Zabieg KRIO LIPO ICE nie wymaga interwencji anestezjologa ani też okresu rekonwalescencji, a bezpośrednio po zabiegu można wrócić do normalnych czynności.

SONOTERMOLIPOLIZA to metoda, która poza zmniejszaniem tkanki tłuszczowej pomaga pozbyć się także cellulitu. To zabieg, który jednocześnie łączy emisję ultradźwięków niskiej częstotliwości oraz fali radiowej monopolarnej o szerokim spektrum częstotliwości (od 300 kHz do 1 MHz).
Za pomocą ultradźwięków wytwarzane są mechaniczne mikrodrgania, które doprowadzają do rozbicia zwłóknień oraz likwidują komórki tłuszczowe.
Ponadto zostają równomiernie nagrzane głębsze partie skóry, a dzięki temu następuje pobudzenie fibroblastów do wytwarzania nowych włókien kolagenowych oraz wzmocnienie cyrkulacji krwi.

DIATERMIA + VACUUM (DRENAŻ LIMFATYCZNY) faza ta pozwala skoncentrować się na poprawie jędrności skóry, przyspieszeniu metabolizmu, pobudzeniu krążenia i odprowadzeniu limfy. Rozluźniający i odprężający masaż próżniowy doskonale sprawdzi się w przypadku wyszczuplania, cellulitu i obrzęków. Jego efektem będzie napięta i odmłodzona skóra. W trakcie diatermii następuje głębokie rozgrzanie różnych partii skóry, przez co otrzymujemy fenomenalną poprawę jędrności skóry i eliminację cellulitu.

Diatermia powoduje głębokie rozgrzanie szeregu warstw skóry, co przynosi absolutnie spektakularne efekty w przypadku cellulitu oraz utraty jędrności.

Rezultaty po wykonaniu zabiegu CoaxMed:
  • wyszczuplone ciało
  • eliminacja cellulitu
  • wyraźnie ujędrniona i odmłodzona skóra
  • znaczna poprawa kondycji skóry
  • skóra jest wyraźnie młodsza, gładsza, sprężysta i napięta.
Czy zabieg ten jest bezpieczny?

Zabieg CoaxMed jest zaliczany do bezpiecznych metod, po jego wykonaniu może pojawić się obrzęk lub rumień, jednak powinien od zniknąć w ciągu kilku godzin.
CoaxMed to metoda, która charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem bezpieczeństwa, przed jej zastosowaniem terapeuta przeprowadza wywiad z pacjentem. CoaxMed został oznaczony symbolem CE Medical i posiada certyfikaty ISO 9001 oraz EN2000.

Zauważyłaś, że Twoje ciało potrzebuje wyszczuplenia, pojędrnienia oraz poprawy kondycji naskórka? Pragniesz pozbyć się niechcianego tłuszczyku i wreszcie zmniejszyć rozmiar Twoich ubrań? Wybierz nieinwazyjny zabieg CoaxMed, który zapewni trwałe i fenomenalne ujędrnienie, napięcie i wygładzenie skóry. Usunie toksyny i tłuszcz oraz poprawi jej kondycję.

 

Finansowanie zabiegów na raty
icoone
mesotherm
xlase
STORZ MEDICAL
ACCENT PRIME
IntraJet
Coaxmed
EMS
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE