UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

Informacje dodatkowe

Accent Prime
Zabieg polega na działaniu ultradźwiękami oraz falą radiową. Dzięki połączeniu tych technologii docieramy do wnętrza komórek tłuszczowych i wpływamy na zwłóknienia międzykomórkowe.
Ultradźwięki oddziałują na komórki tkanki tłuszczowej, doprowadzając do ich trwałego usunięcia. Dzielimy je na dwa rodzaje – ciepłe oraz zimne. Zimne, czyli poprzeczne, wpływają na zwłóknienia międzykomórkowe i integralność komórki. Naruszana jest struktura komórek tłuszczowych bez ingerencji w sąsiadujące tkanki. Natomiast ultradźwięki ciepłe, czyli podłużne, wywołują zjawisko kawitacji.  Składowe rozbitych komórek tłuszczowych zostają odprowadzone do układu krwionośnego, a następnie przedostają się do układu limfatycznego, który usuwa je z organizmu.
Druga technologia użyta w Accent Prime to fala radiowa. Oddziałuje ona na włókna kolagenowe, stymulując fibroblasty do odbudowy oraz wytwarzania kolagenu. Dzięki temu zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry. Poprawia się również owal twarzy i koloryt cery.
Zalecany czas trwania zabiegów to od 20 do 90 minut w około 2- tygodniowych odstępach, a już po dwóch wizytach widoczne są efekty!
Zabieg jest bezbolesny oraz nieinwazyjny, a przede wszystkim bezpieczny. Podczas jego trwania odczuwalne jest ciepło mogące pozostawić lekkie zaczerwienienie. Po kilku minutach ustępuje ono miejsca napiętej, ujędrnionej skórze.
 
Zabieg jest dla Ciebie jeżeli:
- borykasz się z nadmiarem tkanki tłuszczowej
- chcesz się pozbyć cellulitu
- chcesz powalczyć z niedoskonałościami swojej sylwetki
- zauważyłaś że Twoja skóra wymaga ujędrnienia
- chcesz poprawić owal swojej twarzy lub zlikwidować podwójny podbródek
 

Finansowanie zabiegów na raty
icoone
mesotherm
xlase
STORZ MEDICAL
ACCENT PRIME
IntraJet
Coaxmed
EMS
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE