UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

Wielka letnia promocja na zabiegi na ciało

Zachwycaj idealną sylwetką  tego lata! 
Już tylko kilka tygodni dzieli cię od wyjazdu na wakacje?
Zgrabne i piękne ciało to od lat Twoje marzenie?
A może zależy Ci na odmłodzeniu i ujędrnieniu skóry?


Zapraszamy na wielką letnią promocje Instytutu Salamandra 
Wybierz pakiet dla siebie i odbierz darmowy zabieg!


 
  • Storz Medical 6+2 
Pakiet niwelujący cellulit - przy zakupie 6 zabiegów STORZ MEDICAL – dwa kolejne zabiegi otrzymasz gratis.
Storz Medical to pogromca cellulitu i miejscowej tkanki tłuszczowej. Zabiegi falami akustycznymi, uznawane są za jedną z najbardziej skutecznych metod w redukcji zaawansowanego, zwłókniałego cellulitu (likwiduje nawet najgęściej nagromadzony cellulit III i IV stopnia) oraz zbitej tkanki tłuszczowej, wykorzystując naturalne procesy zachodzące w organizmie. Zabieg wykorzystywany jest również w modelowaniu (podnoszeniu) posladków i redukcji bryczesów.
Więcej o zabiegu Storz w Instytucie Salamandra na: https://www.instytutsalamandra.pl/narzedzia/storz-medical-fala-akustyczna  
  • Kriolipoliza 2+1
Pakiet na nadmiar tkanki tłuszczowej - przy zakupie 2 zabiegów KRIOLIPOLIZY – trzeci zabieg otrzymasz gratis.
Kriolipoliza to metoda redukcji miejscowej otyłości polegająca na intensywnym ochłodzeniu (krio) komórek tłuszczowych (lipo), wywołującym ich rozpad (lizę). W naszym Instytucie Salamandra stosujemy nowoczesną technologię Krio Lipo ICE, wykorzystującą ujemną temperaturę (od -7 do -10 stopni Celsjusza) do likwidacji zbędnej tkanki tłuszczowej na brzuchu, plecach (boczkach) czy wysokich partiach ud. To niechirurgiczna alternatywa dla liposukcji. Emisja intensywnego zimna wywołuje w organizmie kontrolowane reakcje zapalne, powodujące natychmiastowe pozbywanie się adipocytów z organizmu. Efektem jest natychmiastowa poprawa sylwetki i pozbycie się zbędnej „oponki”!
Więcej o zabiegu Kriolipolza: https://www.instytutsalamandra.pl/narzedzia/coaxmed-kriolipoliza-redukcja-miejscowej-otylosci
 
  • Alma Accent Prime 3+1
Pakiet do zadań specjalnych, czyli wyszczuplanie i ujędrnianie ciała - przy zakupie 3 zabiegów ALMA ACCENT PRIME - czwarty zabieg otrzymasz  gratis.
Światowy hit w wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki. Dzięki Accent Prime w Instytucie Salamandra Poznań pozbędziesz się uporczywej tkanki tłuszczowej bezboleśnie i trwale. Przynosi spektakularne efekty w modelowaniu skóry brzucha, redukcji wiotkości wewnętrznej strony ud i ramion, liftinguje i ujędrnia pośladki oraz likwiduje bryczesy. Zabieg jest bezbolesny oraz nieinwazyjny, a przede wszystkim bezpieczny. Podczas jego trwania odczuwalne jest ciepło mogące pozostawić lekkie zaczerwienienie. Po kilku minutach ustępuje ono miejsca napiętej, ujędrnionej skórze.
Więcej o zabiegu Alma Accent Prime Poznań: https://www.instytutsalamandra.pl/narzedzia/accent-prime-rf-i-ultradzwieki
 
  • Icoone Laser lub Icoone Laser Med 2.  10+3
Pakiet modelujący sylwetkę - przy zakupie pakietu 10 zabiegów Icoone Laser lub Icoone Laser Med2. otrzymasz 3 kolejne zabiegi gratis. 
Zdążysz z formą do lata? Jasne, że tak! Dzięki zabiegom modelowania sylwetki ICOONE Laser pozbędziesz się cellulitu, zmniejszysz obwody boczków, ud i brzucha i zachwycisz wszystkich nienaganną figurą! Dodatkowo ujędrnisz, wygładzisz i uelastycznisz skórę, znacznie poprawiając krążenie krwi i podkręcając metabolizm. Icoone Zwalcza cellulit, usuwa tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne oraz eliminuje objawy starzenia się skóry. 
Zabieg wykonywany jest w częstotliwości 2x tydzień. W Instytucie Salamandra Poznań możesz skorzystać z najnowszego sprzętu na rynku Icoone Laser Med 2! 
Więcej o zabiegu Icoone Poznań na: https://www.instytutsalamandra.pl/narzedzia/icoone-laser-med-2  WAŻNE:
Promocja ważna od 1 do 30 czerwca 2022r.
Oferta nie łączy się z innymi promocjami i akcjami rabatowymi Instytutu Salamandra
Promocja obowiązuje przy płatności za całą serię


Chcesz dowiedzieć się jaki zabieg będzie najlepszy dla Ciebie?
Umów się na darmową konultację!
Instytut Salamandra
ul. Grunwaldzka 113, Poznań

facebook
Instagram
Unia Europejska
UE