UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu arrow

Trychologia

Wypadanie włosów jest zjawiskiem fizjologicznym, normalnym, ale czasami bardzo się nasila. Istnieją pewne typy przerzedzania włosów, łysienia, które mogą być związane z rozwijającymi się chorobami, są ich manifestacją. Mogą mieć podłoże nerwicowe, ale i autoimmunologiczne, hormonalne, polekowe, czy postresowe.
Trychologia estetyczna to dział medycyny i kosmetologii zajmujący się anatomią, fizjologią oraz patologią włosów i skóry głowy.  Jej podstawowym zadaniem jest  diagnostyka przesiewowa, zabiegi terapeutyczne i  wsparcie procesu terapii kuracjami domowymi. To profilaktyka zmierzająca do poprawy kondycji skóry głowy i włosów.  Klient  tracący włosy  jest często zbywany i nie jest traktowany poważnie przez wielu specjalistów, dlatego szuka pomocy u trychologa.
Pierwszym i najważniejszym krokiem w terapii trychologicznej jest prawidłowa i rzetelnie przeprowadzona diagnostyka. Obejmuje ona szczegółowy wywiad trychologiczny, dzięki któremu trycholog może zapoznać się z problemem klienta, ogólnym stanem zdrowia, oraz dobrać odpowiednią, spersonalizowaną  kurację.
Trychologia walczy o każdy włos i o równowagę na skórze owłosionej głowy.  To kompleksowe podejście do klienta, które uwzględnia wiele aspektów mogących przyczynić się do utraty włosów i ich gorszej kondycji . Odpowiednio dobrana pielęgnacja w gabinecie poprawi stan skóry głowy, a tym samym kondycji włosa. Przekłada się to na lepsze samopoczucie i wzrost pewności siebie klienta.CENA:           Do 31.12.2018r cena promocyjna
 
Diagnostyka trychologiczna     150 zł

Kontrola trychologiczna     80 zł

Medyczny-trychologiczny peeling kawitacyjny z infuzją tlenową     400 zł  350 zł
Medyczny-trychologiczny peeling kawitacyjny z mikronakłuwaniem     500 zł  450 zł
Medyczny-trychologiczny peeling kawitacyjny z mikronakłuwaniem i elektroporacją     600 zł  550 zł
icoone
biotec
mesotherm
thalion
xlase
Revitalash
facebook
Instagram