UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

Projekt Piękno

Czas przedstawić sylwetkę kolejnej laureatki konkursu „Projekt Piękno”.
Pani Zofia Chołody odwiedziła nas z polecenia koleżanki i została z nami na dłużej.
Urzekła nas swoim zaangażowaniem oraz gotowością do zmian, mimo ogromu obowiązków, którym musi poświęcać swój czas każdego dnia.
Dziękujemy!

Szczegóły

Laureatka konkursu już po „Projekcie Piękno”!
Pamiętacie tegoroczny konkurs ,,Projekt  Piękne Ciało Na Lato”
Wybraliśmy wtedy dwie osoby, które wyraziły ochotę na spektakularną metamorfozę.
My ze swej strony zaproponowaliśmy najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu kosmetologii estetycznej, treningów oraz konsultacje dietetyczną.
Jedna z laureatek to Pani Monika Piecha.
Szczegóły

Laureatka konkursu już po „Projekcie Piękno”!
Pamiętacie pierwszy konkurs „Projekt Piękno”, który ogłosiliśmy w ubiegłym roku?
Wybraliśmy wtedy dwie osoby, które przysłały nam najciekawsze zdjęcia prezentujące ich sprawdzone sposoby dbania o urodę, i zaproponowaliśmy im mające doprowadzić do metamorfozy projekty.
O pierwszej z nich, pani Małgorzacie, już pisaliśmy. Druga laureatka to pani Iwona Banecka, która ujęła nas swoją kreatywnością i przyjaznym usposobieniem. Ze względu na to, że jej projekt był obszerniejszy, zakończył się dopiero niedawno. Teraz nadszedł czas, żeby przedstawić efekty naszej pracy.
Szczegóły

Laureatka konkursu już po „Projekcie Piękno”!
Pamiętacie czerwcowy konkurs Instytutu Salamandra? To właśnie wtedy szukaliśmy ambasadorek PROJEKTU PIĘKNO na naszych facebookowym profilu. Zwyciężczynią projektu „PIĘKNE CIAŁO NA LATO” została Pani Małgorzata Woźniak, której zgłoszenie ujęło nas kreatywnością i kompleksowym podejściem do dbania o siebie. Kilka tygodni później Pani Gosia pojawiła się w naszym Instytucie, by zrobić pierwszy krok do pięknych zmian. Po skończonej serii zabiegów i kilkunastu spotkaniach przy Grunwaldzkiej przyszedł czas na rezultaty. Oprócz jędrniejszej i gładszej skóry, zgubionych centymetrów i kilogramów da się zauważyć coś więcej: ogromny wzrost pewności siebie i szeroki uśmiech na twarzy, co doskonale widać na zdjęciach. Projekt Piękno wspólnie zakończyłyśmy kobiecą sesją zdjęciową i krótkim wywiadem z Gosią. Sami oceńcie efekty!
Szczegóły

PROJEKT PIĘKNO KASI WILK
Kasia Wilk zaangażowana w nowy projekt!
Do tej pory talent, osobowość i urodę Kasi Wilk podziwialiśmy na scenie. Bardzo kobieca, pewna siebie i charyzmatyczna wokalistka porywa tłumy fanów swoją otwartością i poczuciem humoru.My od lat podziwiamy jej naturalną zdolność do eleganckiego podkreślania swojej kobiecości i urody, nie tylko w stylizacjach scenicznych. Gdy szukaliśmy ambasadorki akcji PROJEKT PIĘKNO w Instytucie Salamandra zależało nam właśnie na kimś takim.
Szczegóły

PROJEKT ZAAWANSOWANE PIĘKNO
(dla kobiet powyżej 45. roku życia)

Zmartwieniem większości kobiet po 45. roku życia są przede wszystkim zmarszczki, zmiana owalu twarzy, przebarwienia na skórze, worki i cienie w okolicach oczu, a także pozbawione jędrności ciało. Na szczęście kosmetologia estetyczna, innowacyjne zabiegi odmładzające, a także odpowiednia dieta i ćwiczenia potrafią odjąć kilka lat każdej z nas.

PROJEKT ZAAWANSOWANE PIĘKNO powstał z myślą o wszystkich paniach po 40. roku życia, które chciałyby odjąć sobie co najmniej kilka lat. Bo kobieta powinna czuć się piękna i wyjątkowa w każdym wieku!
Szczegóły

PROJEKT PIĘKNA MAMA
(dla świeżo upieczonych mam)

Jak usunąć rozstępy po ciąży? Jak ujędrnić brzuch po ciąży? Jak powrócić do sylwetki sprzed ciąży? – to pytania najczęściej wpisywane w wyszukiwarkę internetową przez świeżo upieczone mamy, które chciałyby szybko powrócić do formy i ciała sprzed ciąży. Nic w tym dziwnego. Rozstępy i zwiotczała skóra – wszystko to wpływa negatywnie na pewność siebie i samoocenę kobiet. Niezależnie od stosowanej w czasie ciąży profilaktyki ciało każdej kobiety po narodzinach dziecka wymaga szczególnej troski.

PROJEKT PIĘKNA MAMA to kompleksowy pakiet najskuteczniejszych zabiegów, które pozwolą każdej młodej mamie powrócić w możliwie najkrótszym czasie do dawnej formy i sprawią, że znów poczuje się piękna i atrakcyjna.
Szczegóły


PROJEKT PIĘKNA PANNA MŁODA
(dla przyszłych panien młodych)

W dniu ślubu każda kobieta pragnie czuć się pięknie i wyjątkowo. To właśnie na pannie młodej skupia się wzrok większości gości weselnych. Piękna suknia, zjawiskowy welon, idealnie dobrany bukiet kwiatów – to tylko dodatki do tego, co w wyglądzie panny młodej najważniejsze. By olśnić wszystkich swoim blaskiem, kobieta powinna zadbać przede wszystkim o swoje piękno.

PROJEKT PIĘKNA PANNA MŁODA to kompleksowy pakiet zabiegów pielęgnacyjnych przeznaczony dla wszystkich przyszłych panien młodych, które w najważniejszym dniu w ich życiu pragną cieszyć się smukłą sylwetką, nieskazitelną cerą i idealnie podkreśloną urodą.

Szczegóły
icoone
mesotherm
xlase
STORZ MEDICAL
ACCENT PRIME
IntraJet
Coaxmed
EMS
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE