UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

Informacje podstawowe

ICOONE LASER to metoda leczenia skóry i przylegających do niej tkanek, która pozwala na bardzo dokładną pracę na tkance łącznej. Bardzo skutecznie likwiduje obrzęki limfatyczne, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry, bóle mięśni, bóle pleców i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała, Ponadto technologia światłem LED powoduje zwiększoną produkcję włókien kolagenowych i elastynowych.
 
Jak działa ICOONE LASER?

ICOONE LASER łączy ze sobą technologię masażu podciśnieniowego niezależnie pracujących rolek wraz z energią biostymulującego lasera i światła LED. Połączanie energii światła i lasera w głowicy Robosolo powoduje efekt fotochemiczny w tkankach powodując większą przepuszczalność komórek. Fala 915 nm lasera diodowego przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez lipidy w adipocytach. Powoduje to podwyższenie ich temperatury oraz rozpad.
Światło o długości fali 650nm oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu. Wpływa również na przepuszczalność błony komórkowej, powodując otwarcie porów w obrębie błony komórkowej, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego bez uszkodzenia komórek. Dodatkowo masaż dwoma niezależnymi rolkami odprowadza nadmiar płynów do głównych splotów limfatycznych.

Stymulacja laser + LED

ICOONCE LASER łączy ze sobą patent Roboderm® z energią biostymulującego lasera i światła LED, wywołując efekt fotochemiczny w tkankach i stymulując większą przepuszczalność błon komórkowych. Fala 915 nm lasera diodowegoprzenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez lipidy w adipocytach. Powoduje to podwyższenie ich temperatury i w przyspieszenie procesu lipolizy.

Wskazania

Dla kogo terapia ICOONE LASER
  • likwiduje obrzęki limfatyczne
  • zaparcia
  • sztywność mięśni
  • zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry
  • bóle mięśni
  • bóle pleców i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała

Finansowanie zabiegów na raty
icoone
mesotherm
xlase
STORZ MEDICAL
ACCENT PRIME
IntraJet
Coaxmed
EMS
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE