UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

Informacje podstawowe

Mesotherm to urządzenie pozwalające m.in. na dogłębną, silną odbudowę skóry całego ciała. W Instytucie Salamandra to jedna z najskuteczniejszych metod. Sekretem Mesothermu jest synergia działania - to urządzenie łączy aż 6 zaawansowanych technologii! 

Mikrodermabrazja korundowa - laser biostymulacyjny - fala radiowa monopolarna -  mezoterapia mikroigłowa - elektroporacja - drenaż limfatyczny.

W zabiegu modelowania sylwetki urządzeniem MesoTherm w Instytucie Salamandra stymulujemy włókna kolagenowe skór z rozstępami lub zwiotczałych, doprowadzając do ich obkurczania. W dłuższej perspektywie, przez kilka miesięcy od serii zabiegów, efekty nasilają się dzięki tworzeniu nowych wiązań kolagenowych w głębokich warstwach skóry. Dzięki temu skóra jest jędrniejsza, bardziej napięta, a rozstępy wygładzone i ujednolicone. 

Wskazania

Ten zabieg jest dla Ciebie, jeśli:
  • Po przebytej ciąży lub znacznym wzroście/spadku wagi borykasz się z rozstępami;
  • Chcesz ujędrnić zwiotczałą skórę na brzuchu, udach, biuście lub pośladkach;
  • Zależy Ci na zabiegu z długotrwałymi, widocznymi efektami;
  • Chcesz wzmocnić efekt diety lub ćwiczeń, dodatkowo silnie ujędrniając skórę; 

Szczegóły

Pierwsze efekty zauważalne są już po 1.  zabiegu. Dla wzmocnienia i utrwalenia zalecamy serię 3-6  zabiegów (w zależności od wieku i kondycji skóry) 

Cennik zabiegów
Mesotherm – globalny zabieg restrukturyzacyjny.Obszary: brzuch, pośladki, uda.790 zł / 2 obszary - 990 zł / 3 obszary - 1250 zł
Mesotherm - globalny zabieg restrukturyzacyjnybiust - 700 zł

Finansowanie zabiegów na raty
icoone
mesotherm
xlase
STORZ MEDICAL
ACCENT PRIME
IntraJet
Coaxmed
EMS
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE