UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

Informacje podstawowe

Konsultacja kosmetologiczna to wywiad przeprowadzony przez kosmetologa, uwzględniający wiek, dietę, tryb życia, alergie, sposób pielęgnacji i dotychczasowe problemy ze skórą. Pozwoli on na wstępną analizę potrzeb Twojej cery.
Następnie za pomocą nowoczesnego urządzenia Visia Complexion nasz kosmetolog wykona „skan” Twojej twarzy, który pozwoli na dogłębne zbadanie wszystkich warstw skóry. Dzięki Visia Complexion dowiesz się jaka jest gęstość Twojej skóry oraz rozłożenie i aktywność gruczołów łojowych w obrębie twarzy. Dzięki analizie zobaczysz, w których miejscach na skórze występują przebarwienia słoneczne i hormonalne oraz zaczerwienienia w postaci rozszerzonych naczynek, blizn potrądzikowych i trwale zanieczyszczonych porów odpowiadających za strukturę skóry. Diagnoza pozwoli również na wykrycie problematycznych miejsc i obszarów, które są najbardziej narażone na pojawienie się przebarwień, zmarszczek i wyprysków.  

Szczegóły

Jak wygląda analiza Visia Complection w Instytucie Salamandra
  • Jednym z etapów konsultacji kosmetologicznej w Instytucie Salamandra jest analiza urządzeniem Visia. Kosmetolog po wykonaniu dokładnego demakijażu wykonuje 3 zdjęcia aparaturą Visia (w pozycji frontalnej, z lewego i prawego profilu). Wykorzystanie technologii RBX pozwala na analizę podpowierzchniowych naczynek krwionośnych oraz melaniny a tym samym zdiagnozowanie m.in. rumienia, trądziku różowatego czy przebarwień. Multispektralna technika obrazowania Visia opiera się na spolaryzowanemu fotografowaniu UV, dzięki czemu możliwy jest zapis zarówno pomiarów powierzchownych, jak również podpowierzchniowych skóry.
Co nam daje analiza urządzeniem Visia w Instytutucie Salamandra
  • Visia Complexion to wysokospecjalistyczne urządzenie kosmetologiczne działające w technice 3D. Obsługiwane przez doświadczonego kosmetologa, pozwala na „prześwietlenie” skóry pod kątem problemów skórnych, występowania zmarszczek, naczyń krwionośnych, rozszerzonych porów, porfiryn oraz przebarwień. Analiza urządzeniem Visia Complection oraz szczegółowy kosmetologa pozwala zaplanować najkorzystniejszy plan pielęgnacji domowej i gabinetowej, w celu poprawy kondycji skóry.
 
 
Konsultacja kosmetologiczna z diagnozą skóry urządzeniem Visia Complexion    - 300zł
GRATIS przy zakupie zabiegów z oferty kosmetologii estetycznej,powyżej  - 3000zł


 
Umów się już dziś! +48 725 551 661
 

Finansowanie zabiegów na raty
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE