UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

Informacje podstawowe

Konsultacja kosmetologiczna to wywiad przeprowadzony przez kosmetologa, uwzględniający wiek, dietę, tryb życia, alergie, sposób pielęgnacji i dotychczasowe problemy ze skórą. Pozwoli on na wstępną analizę potrzeb Twojej cery.
Następnie za pomocą nowoczesnego urządzenia Visia Complexion nasz kosmetolog wykona „skan” Twojej twarzy, który pozwoli na dogłębne zbadanie wszystkich warstw skóry. Dzięki Visia Complexion dowiesz się jaka jest gęstość Twojej skóry oraz rozłożenie i aktywność gruczołów łojowych w obrębie twarzy. Dzięki analizie zobaczysz, w których miejscach na skórze występują przebarwienia słoneczne i hormonalne oraz zaczerwienienia w postaci rozszerzonych naczynek, blizn potrądzikowych i trwale zanieczyszczonych porów odpowiadających za strukturę skóry. Diagnoza pozwoli również na wykrycie problematycznych miejsc i obszarów, które są najbardziej narażone na pojawienie się przebarwień, zmarszczek i wyprysków.  

Szczegóły

Diagnoza skóry jest procedurą poprzedzającą rozpoczęcie serii zabiegów w Instytucie Salamandra. Dzięki temu zyskujesz pewność, że zaplanowana terapia przyniesie oczekiwane efekty i będzie właściwą odpowiedzią na potrzeby Twojej skóry. 

 
Diagnoza skóry urządzeniem Visia Complexion    - 100zł
gratis przy zakupie zabiegu z oferty kosmetologii estetycznej,powyżej  - 450zł


 

Finansowanie zabiegów na raty
icoone
biotec
mesotherm
thalion
xlase
Revitalash
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE