UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

Jakie problemy rozwiązuje Icoone Laser ?

Icoone, to certyfikowane urządzenie medyczne
 

Icoone z Laserem jest innowacyjną metodą leczenia, modelowania i poprawy kondycji skóry bazującą na nowoczesnej technologii Roboderm. Jej fenomen tkwi w zmechanizowanych głowicach masujących z rolkami o licznych mikrootworach do stymulacji skóry. Każdy ruch głowicy powoduje powstanie 1180 bodźców na 1 dm2 powierzchni ciała, co przekłada się na niezwykle intensywny i precyzyjny masaż mechaniczny skóry. Bogaty zasób kosmetycznych i medycznych programów zabiegowych, 7 rodzajów głowic oraz 3 typy podciśnienia wytwarzanego przez aparaturę, pozwalają na dobranie odpowiedniego i efektywnego zabiegu zwalczania wielu problemów estetycznych i zdrowotnych.
 • Bóle mięśni, bóle pleców i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała.
 • Obrzęki wodne oraz limfatyczne.
 • Problem z luźną skórą.
 • Klienci po zabiegach liposukcji.
 • Nadwaga i cellulit, głęboko zlokalizowany tłuszcz.
 • Blizny pooperacyjne i pooparzeniowe, które z różnych względów nie kwalifikują się do zabiegów chirurgicznych,
 • Zaparcia,

Na czym polega zabieg?

W Instytucie Salamandra zabieg modelowania sylwetki urządzeniem Icoone wykonuje się przy pomocy mechanicznej mobilizacji tkanek. Pozwala to na aktywację usuwania zaległej tkanki tłuszczowej, luźnej skóry i obrzęków limfatycznych. Wzrost sprężystości przebiega równolegle z pobudzeniem metabolizmu komórkowego i tworzeniem nowych włókien kolagenowych, które silnie ujędrniają skórę.

Jakie są efekty?

Modelowanie sylwetki przy użyciu Lasera Icoone daje niezwykłe rezultaty. Przede wszystkim zabiegi widocznie poprawiają wygląd, napięcie i elastyczność skóry. Kolejnym efektem uzyskiwanym po zastosowaniu tego niezawodnego sprzętu jest wyszczuplenie i skuteczna redukcja cellulitu. Icoone pomaga świeżo upieczonym mamom powrócić do sylwetki sprzed ciąży. Ponadto wpiera on redukcję obrzęków na ciele, a także na twarzy i pod oczami. Dzięki zabiegom na twarz, jej kontur zostaje poprawiony, skóra jest odmłodzona i sprężysta. Całościowego efektu dopełnia ogólna poprawa samopoczucia, uspokojenie i relaks.

Jak często należy powtarzać zabieg?

Zalecana seria zabiegów 10 (w zależności od skali problemu; zabiegi można wykonywać nawet codziennie, zalecane 3-4 razy w tygodniu).

Uzupełnienie zabiegów - EMS Trening

Wysmuklanie poszczególnych partii ciała za pomocą zabiegów Icoone Laser będzie o wiele szybsze, trwalsze i skuteczniejsze, jeśli terapię przepleciesz treningami EMS. Specjalnie opracowany zestaw ćwiczeń (wykorzystujący innowacyjne możliwości elektrostymulacji mięśni) pozwoli na skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej, lekko wyrzeźbi mięśnie i wzmocni działanie diety odchudzającej, przybliżając Cię do Twojej wymarzonej sylwetki. 
Szczegóły znajdziesz tutaj.

Przeciwwskazania do zabiegu

Ten zabieg nie jest dla Ciebie, jeśli:
 • chorujesz na nowotwór;
 • cierpisz na choroby pęcherzowe skóry;
 • chorujesz na łuszczycę;
 • posiadasz uszkodzenia skóry w miejscu zabiegu;
 • cierpisz na stany zapalne skóry;
 • jesteś w ciąży.

Cennik zabiegów ICOONE Laser

Do przebycia zabiegów urządzeniem ICOONE z Laserem wymagany jest specjalny kostium, zwiększający efektywność wykonywanego przez kosmetologa masażu. Kostium jest wielorazowego użytku i umożliwia wykorzystanie go podczas wszystkich zabiegów w serii.

 
Icoone LASER- modelowanie sylwetki BASE + 1 fokus
1 zabieg240 zł
  
10 zabiegów (+2 zabiegi gratis)2000 zł
  
 
Icoone LASER- modelowanie sylwetki BASE + 2 fokusy
1 zabieg270 zł
  
10 zabiegów 2400 zł
  
 
Icoone LASER- modelowanie sylwetki BASE + 3 fokusy
1 zabieg300 zł
  
10 zabiegów 2500 zł
  
 
Icoone LASER- modelowanie sylwetki BASE + 4 fokusy
1 zabieg330 zł
  
10 zabiegów 2600 zł
  
 
Umów się już dziś! +48 725 551 661

Finansowanie zabiegów na raty
icoone
mesotherm
xlase
STORZ MEDICAL
ACCENT PRIME
IntraJet
Coaxmed
EMS
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE