UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

Na czym polega depilacja pastą cukrową?

Pasta cukrowa (w przeciwieństwie do wosku) nie przykleja się do skóry, a jedynie dokładnie „oblepia” włoski. Formuła pasty opiera się tylko na naturalnych składnikach, dzięki czemu po zabiegu skóra od razu zyskuje pożądany wygląd, jest idealnie gładka w dotyku i nie klei się.

Komu zalecany jest zabieg?

Zabieg depilacji pastą cukrową może być wykonywany nawet na skórze wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Metodę tę szczególnie poleca się osobom wrażliwym na ból, alergikom i kobietom w ciąży.

Jaka jest przewaga tego rodzaju depilacji?

Depilacja pastą cukrową to najprzyjemniejsza, najłagodniejsza i najmniej bolesna metoda depilacji w naszym Instytucie. Co ważne – jest to metoda w 100% naturalna. Pasta cukrowa nie łamie włosków, a skutecznie je wyrywa, co z każdym kolejnym zabiegiem osłabia je, sprawia, że są delikatniejsze i wolniej odrastają. Pomimo swojej delikatności i naturalności, jest to metoda niezwykle skuteczna, efekt gładkiej skóry utrzymuje się do 4 tygodni.

Jakie są rodzaje depilacji?

Depilacja pastą cukrową może być stosowana na różnych partiach ciała, w tym także na delikatnej skóry twarzy. Zabiegowi można poddać także większe partie ciała, w tym całe nogi, ręce, plecy czy klatkę piersiową. Ponadto pasta cukrowa jest bezpieczną metodą depilacji okolic intymnych, stosowaną przy różnych rodzajach tego typu zabiegu.

Jak należy się przygotować do zabiegu?

Bezpośrednio przed zabiegiem nie należy stosować nawilżających balsamów i kremów oraz nie używać peelingów złuszczających. Włoski podlegające zabiegowi muszą mieć długość ok. 3-5mm.

Jak przebiega zabieg depilacji pastą cukrową?

Powierzchnia skóry poddawana depilacji jest starannie pokrywana pastą cukrową, nakładaną pod włos i zrywaną z włosem. Po zakończonej depilacji nakładany jest specjalny balsam łagodzący.

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Po wykonanym zabiegu zaleca się stosowanie balsamów nawilżających i peelingów, pomagających w utrzymaniu pięknej i gładkiej skóry.

Przeciwwskazania do zabiegu

Zabieg depilacji pastą cukrową jest bezpieczny i nieinwazyjny, ponadto wykorzystuje naturalne składniki, dlatego też nie ma większych przeciwwskazań do stosowania tej metody.

Cennik zabiegów depilacji pastą cukrową

 
Depilacja pastą cukrową
Wąsik30 zł
Broda30 zł
Wąsik i broda40 zł
Policzki50 zł
Pachy50 zł
Przedramiona50 zł
Łydki90 zł
Uda90 zł
Całe nogi150 zł
Bikini klasyczne70 zł
Bikini głębokie90 zł
Bikini brazylijskie100 zł
Plecy120 zł
Klatka piersiowa100 zł
Całe ręce90 zł
 
Umów się już dziś! +48 725 551 661

Finansowanie zabiegów na raty
icoone
mesotherm
xlase
STORZ MEDICAL
ACCENT PRIME
IntraJet
Coaxmed
EMS
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE