UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

Informacje podstawowe

Wszechstronne urządzenie wykorzystywane zarówno do pielęgnacji twarzy, jak i całego ciała umożliwia odnowę i trwałą poprawę stanu tkanek łącznych w głębokich warstwach skóry. Wykorzystanie fal radiowych o różnych częstotliwościach pozwala na miejscowe nagrzewanie i penetrowanie skóry na różnych głębokościach. Urządzenie łączy w sobie trzy technologie (kriolipolizę, sonotermolipolizę, w tym diatermię + drenaż limfatyczny), które umożliwiają zwalczanie miejscowej tkanki tłuszczowej i pozbycie się cellulitu. 

Wskazania

Ten zabieg jest dla Ciebie, jeśli:
  • chcesz skutecznie zminimalizować lub pozbyć się cellulitu,
  • borykasz się z problemem skórki pomarańczowej na udach, pośladkach, brzuchu lub ramionach,
  • zależy Ci na wygładzeniu i ujędrnieniu skóry,
  • chcesz pozbyć się kilku zbędnych centymetrów,
  • pomimo regularnej aktywności fizycznej i picia zalecanej ilości płynów cellulit nadal jest bardzo widoczny. 

Szczegóły

KRIOLIPOLIZA

Zaawansowana technologicznie głowica emituje intensywne zimno (od −7 do –10 stopni Celsjusza) w celu wywołania kontrolowanej reakcji zapalnej w organizmie, by następnie spowodować naturalne usunięcie komórek tłuszczowych z organizmu. To najskuteczniejszy i najszybszy sposób (wśród wszystkich zabiegów w Instytucie Salamandra) na efektowne wysmuklenie wybranej partii ciała i pozbycie się kilku centymetrów w bardzo krótkim czasie.

SONOTERMOLIPOLIZA W TYM DIATERMIA

Łączy ultradźwięki o niskiej częstotliwości z falą radiową monopolarną o szerokim spektrum częstotliwości. Za pomocą ultradźwięków wytwarzane są mechaniczne mikrodrgania, które doprowadzają do zwłóknienia tkanek oraz likwidują komórki tłuszczowe. Równomiernie nagrzewa się głębsze partie skóry w celu pobudzenia fibroblastów do wytwarzania nowych włókien kolagenowych oraz wzmocnienia krążenia krwi. Zabieg skutecznie i w krótkim czasie zmniejsza ilość tkanki tłuszczowej i eliminuje cellulit.

DRENAŻ LIMFATYCZNY + LASER BIOSTYMULUJĄCY

Drenaż limfatyczny i diatermia to połączenie zabiegów pozwalających zwiększyć jędrność skóry, przyspieszyć metabolizm, pobudzić krążenie i zwiększyć odprowadzanie limfy. Rozluźniający i relaksujący masaż próżniowy doskonale sprawdza się w przypadku walki z nadprogramowymi centymetrami, cellulitem i obrzękami. W efekcie skóra jest napięta, odmłodzona i bardziej elastyczna, a cellulit wyeliminowany.  
Cennik zabiegów
 RF z ultradźwiękami– uda 790 zł
 RF z ultradźwiękami– brzuch 590 zł
 RF z ultradźwiękami– brzuch i boki 790 zł
 RF z ultradźwiękami– pośladki 590 zł
 RF z ultradźwiękami– ramiona 490 zł
 RF z ultradźwiękami– okolice kolan 340 zł
 drenaż limfatyczny – vacuum + laser biostymulacyjny- uda 690 zł
 KRIOLIPOLIZA (redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej)- 2 przyłożenia/1 zabieg 950 zł
 
Umów się już dziś! +48 725 551 661 

Finansowanie zabiegów na raty
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE