UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu arrow

Laureatka konkursu już po Projekcie Piękno

Pamiętacie czerwcowy konkurs Instytutu Salamandra? To właśnie wtedy szukaliśmy ambasadorek PROJEKTU PIĘKNO na naszych facebookowym profilu. Zwyciężczynią projektu „PIĘKNE CIAŁO NA LATO” została Pani Małgorzata Woźniak, której zgłoszenie ujęło nas kreatywnością i kompleksowym podejściem do dbania o siebie. Kilka tygodni później Pani Gosia pojawiła się w naszym Instytucie, by zrobić pierwszy krok do pięknych zmian. Po skończonej serii zabiegów i kilkunastu spotkaniach przy Grunwaldzkiej przyszedł czas na rezultaty. Oprócz jędrniejszej i gładszej skóry, zgubionych centymetrów i kilogramów da się zauważyć coś więcej: ogromny wzrost pewności siebie i szeroki uśmiech na twarzy, co doskonale widać na zdjęciach. Projekt Piękno wspólnie zakończyłyśmy kobiecą sesją zdjęciową i krótkim wywiadem z Gosią. Sami oceńcie efekty!

1. Jak trafiła Pani do Instytutu Salamandra?
Dzięki reklamie na portalu społecznościowym. Zaciekawiła mnie strona o pięknej i estetycznej grafice. Tak trafiłam na informację o poszukiwaniach ambasadorek PROJEKTU PIĘKNO.

2. Dlaczego wzięła Pani udział w konkursie?
Aby w przypadku wygranej sprawdzić, czy faktycznie wszystkie te zabiegi na ciało dają efekty i mają sens. Od zawsze sceptycznie podchodziłam do tego typu zabiegów oferowanych przez różne kliniki. Myślałam, że albo nie działają tak cudownie, a jeśli choć trochę, to ich efekt będzie zauważalny dopiero po kilkunastu długich sesjach. Myliłam się jednak i dzięki Wam, Droga Salamandro, mam jędrniejsze i zgrabniejsze ciało, a co za tym idzie- dużo więcej pewności siebie!

3. Jakie odczucia towarzyszyły Pani podczas wizyt?
Zabiegi były bardzo profesjonalnie omówione i wykonane. Od samego początku wiedziałam na czym będą polegały oraz jakich efektów mogę się po nich spodziewać. Dzięki paniom z recepcji i kosmetolożkom czułam się jak w domu i z wielką chęcią wracałam na kolejne spotkania. Już dziś wiem, że będzie mi Was brakowało, Drogie Dziewczyny. Wasze miłe i uśmiechnięte twarze na pewno z całego serca będę polecała przyjaciółkom. Niech każdy zazna miłych chwil w życiu :)

4. Co w Instytucie podobało się Pani najbardziej?
Piękne wnętrza, bo te rzucają na kolana od samego wejścia. To trzeba zobaczyć na własne oczy, żeby wiedzieć o czym mówię :) Oprócz tego widok miłych osób, które już od początku chętnie nas witają i proponują pyszną kawę. Cudownie wyposażone gabinety, profesjonalny sprzęt, który tylko zachęca do tego, aby skorzystać z jego dobrodziejstwa! Jesteście wspaniałym miejscem na mapie Poznania!

5. Czy poleciłaby nas Pani swojej przyjaciółce?
Oczywiście!!! Nawet przez moment nie pomyślałam, że mogłabym tego nie zrobić. Wywarliście na mnie ogromne wrażenie, a ja dzięki Wam uwierzyłam, że mogę wyglądać lepiej. Dziękuję z całego serca za umożliwienie mi poznania Was, Waszych zabiegów i za nową MNIE!

Laureatka konkursu Projek Piękno
icoone
biotec
mesotherm
thalion
xlase
Revitalash
facebook
Instagram