UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

Zabiegi wyszczuplające uda

Pomimo diety i ćwiczeń dalej uda są tą najbardziej masywną częścią twojego ciała?  "Jak schudnąć z nóg" to pytanie wielu kobiet. Ta część kobiecego ciała narażona jest na szybsze odkładanie tkanki tłuszczowej i powstawanie cellulitu. Na szczęście z pomocą przychodzi kosmetologia estetyczna, które oferuje wiele bezinwazyjnych zabiegów wyszczuplających uda.

Wyszczuplanie ud – od czego zacząć?

Aby wyszczuplanie ud skuteczne, należy połączyć ze sobą 3 elementy: zbilansowaną dietę, aktywność fizyczną oraz odpowiednie zabiegi wspomagające. Połączenie tych trzech elementów pomaga uzyskać szybsze i jeszcze trwalsze efekty.
 
Zabiegi na zgrabne uda- czy warto ?
 
Zabiegi na wyszczuplenie ud stanowią wyjątkowe wsparcie na drodze do wymarzonej sylwetki. Wykorzystanie nowoczesnej technologii oraz wiedzy i doświadczenia kosmetologów pozwala pozbyć się zbędnych centymetrów. Zabiegi rozbijania tkanki tłuszczowej w Instytucie Salamandra mają na celu błyskawiczne wymodelowanie sylwetki i są idealną alternatywą dla liposukcji. Dzięki urządzeniom klasy medycznej dostępnych w Instytucie Salamandra zabiegi działają na głębokie partie skóry i pozwalają na przyspieszenie przemiany materii oraz wydalenie komórek tłuszczowych z ciała. A wszytko to w naturalnych procesach metabolicznych, bez bolesnego okresu rekonwalestencji. 
 


Lista najlepszych zabiegów na wyszczuplanie ud
 

1.  Alma Accent Prime - ultradżwięki i fala radiowa

Dzięki połączeniu ultradźwięków i fali radiowej docieramy do wnętrza komórek tłuszczowych i wpływamy na zwłóknienia międzykomórkowe. Ultradźwięki oddziałują na komórki tkanki tłuszczowej, doprowadzając do ich trwałego usunięcia. Dzielimy je na dwa rodzaje – ciepłe oraz zimne. Zimne, czyli poprzeczne, wpływają na zwłóknienia międzykomórkowe i integralność komórki. Naruszana jest struktura komórek tłuszczowych bez ingerencji w sąsiadujące tkanki. Natomiast ultradźwięki ciepłe, czyli podłużne, wywołują zjawisko kawitacji. Składowe rozbitych komórek tłuszczowych zostają odprowadzone do układu krwionośnego, a następnie przedostają się do układu limfatycznego, który usuwa je z organizmu. Druga technologia użyta w Accent Prime to fala radiowa. Oddziałuje ona na włókna kolagenowe, stymulując fibroblasty do odbudowy oraz wytwarzania kolagenu. Dzięki temu zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry. 


2. CoaxMed – vacum + laser biostymulacyjny

Zabieg wykorzystuje jednocześnie dwie technologie: masaż próżniowy oraz laser biostymulacyjny. Przyspiesza drenaż limfatyczny, usuwa obrzęki, przyspiesza metabolizm, zastoje limfatyczne, poprawia krążenie, odżywienie tkanek, usuwa toksyny. Zabieg ten polega na poddaniu skóry działaniu masażu próżniowego, podczas zasysania fałd skóry zostaje wygładzony oraz poddany działaniu lasera biostymulacyjnego.

3. Coaxmed KRIOLIPOLIZA

Kriolipoliza to metoda redukcji miejscowej otyłości polegająca na intensywnym ochłodzeniu (krio) komórek tłuszczowych (lipo), wywołującym ich rozpad (lizę). W naszym Instytucie Salamandra stosujemy nowoczesną technologię Krio Lipo ICE, wykorzystującą ujemną temperaturę (od -7 do -10 stopni Celsjusza) do likwidacji zbędnej tkanki tłuszczowej m.in. na udach. To niechirurgiczna alternatywa dla liposukcji. 


 
Zabiegi na szczupłe i zgrabne uda w Poznaniu – cennik
 
ALMA ACCENT PRIME - DWIE TECHNOLOGIE -JEDEN OBSZAR ZABIEGOWY 500zł
 
ALMA ACCENT PRIME - DWIE TECHNOLOGIE -DWA OBSZARY ZABIEGOWE 1000zł

ALMA ACCENT PRIME - DWIE TECHNOLOGIE -TRZY OBSZARY ZABIEGOWE 1500zł

ALMA ACCENT PRIME - DWIE TECHNOLOGIE -CZTERY OBSZARY ZABIEGOWE 1950zł

COAXMED - DRENAŻ LIMFATYCZNY – VACUUM + LASER BIOSTYMULACYJNY (UDA) 690 zł

COAXMED - KRIOLIPOLIZA  2 PRZYŁOŻENIA/1 ZABIEG   790 zł

COAXMED - KRIOLIPOLIZA  2 PRZYŁOŻENIA/2 ZABIEGI  1490 zł

COAXMED - KRIOLIPOLIZA  2 PRZYŁOŻENIA/3 ZABIEGI  1980 zł
Jeszcze lepsze efekty wyszczuplania ud – trening EMS

20 min na sali treningowej, a efekty jak po 2 godzinach spędzonych na siłowni? Ems to innowacyjny trening oparty na elektrostymulacji mięśni. Unikatowa metoda ćwiczeń fizycznych połączonych ze stymulacją mięśni pozwoli na szybszą, łatwiejszą i skuteczniejszą redukcję tkanki tłuszczowej, eliminację cellulitu i znaczną poprawę jędrności skóry, bez obciążania stawów i kolan.

WIĘCEJ INFORMACJI O TRENINGACH  
POPRZEDNI WPIS NASTĘPNY WPIS
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE