UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

Zabiegi liftingujące, poprawiające owal twarzy

Zastanawiasz się czy można poprawić owal twarzy bez użycia skalpela? Oczywiście! 

Poznaj technologie, które pobudzą produkcje kolagenu w skórze i sprawią, że twoja skóra będzie ujędrniona.
  1. FOTOODMŁADZANIE 
Fotoodmładzanie laserowe w Instytucie Salamandra możliwe jest dzięki połączeniu dwóch technologii: CPL i lasera neodymowo-yagowego firmy X-LASE. Głowica CPL nagrzewa i obkurcza luźne włókna kolagenowe odpowiedzialne za zwiotczenie skóry, a wiązki światła Nd:Yag powodujące mikrouszkodzenia w skórze właściwej (bez uszkodzeń naskórka) pobudzają ją do wzmożonej regeneracji i nadbudowywania zdrowej tkanki. Zabieg przeznaczony jest dla osób oczekujących spektakularnych i długotrwałych efektów ujędrnienia, odmłodzenia i wymodelowania twarzy.
  1. TERMOLIFTING
CoaxMed to innowacyjne urządzenie zwalczające procesy starzenia się i wiotczenia skóry. Zabieg umożliwia odnowę i trwałą poprawę stanu tkanek łącznych w głębokich warstwach skóry. Wykorzystanie fal radiowych monopolarnych pozwala na miejscowe nagrzewanie i penetrowanie skóry. CoaxMed mistrzowsko sprawdza się w modelowaniu owalu twarzy. Widocznie redukuje zmarszczki i podnosi kontury, zapewniając bezoperacyjny efekt liftingu. Zabieg jest bezbolesny, a lekkie zaczerwienienie spowodowane jego przebiegiem znika po kilku godzinach. 
 
  1. AGENT DO ZADAŃ SPECJALNYCH
Lifting, ujędrnienie skóry, poprawienie jej gęstości, wyostrzenie linii żuchwy, podniesienie owalu twarzy- to efekty zabiegu Alma Accent Prime. Zastosowana technologia fali radiowej oddziałuje na włókna kolagenowe, stymulując fibroblasty do odbudowy oraz wytwarzania kolagenu. Dzięki temu zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry. Poprawia się również owal twarzy i koloryt cery. Innowacyjne urządzenie Alma Accent Prime pomaga również pozbyć się nieestetynczych „chomików” i „drugiego” podbródka. Ultradźwięki oddziałują na komórki tkanki tłuszczowej, doprowadzając do ich trwałego usunięcia. Naruszana jest struktura komórek tłuszczowych bez ingerencji w sąsiadujące tkanki.Twoim problemem jest opadnięty owal twarzy? 
Umów się na konsultacje 
Dobierzemy odpowiedni zabieg na poprawienie owalu twarzy
POPRZEDNI WPIS NASTĘPNY WPIS
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE