UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

Zabiegi liftingujące, poprawiające owal twarzy

Zastanawiasz się czy można poprawić owal twarzy bez użycia skalpela? Oczywiście! 

Poznaj technologie, które pobudzą produkcje kolagenu w skórze i sprawią, że twoja skóra będzie ujędrniona.
  1. FOTOODMŁADZANIE 
Fotoodmładzanie laserowe w Instytucie Salamandra możliwe jest dzięki połączeniu dwóch technologii: CPL i lasera neodymowo-yagowego firmy X-LASE. Głowica CPL nagrzewa i obkurcza luźne włókna kolagenowe odpowiedzialne za zwiotczenie skóry, a wiązki światła Nd:Yag powodujące mikrouszkodzenia w skórze właściwej (bez uszkodzeń naskórka) pobudzają ją do wzmożonej regeneracji i nadbudowywania zdrowej tkanki. Zabieg przeznaczony jest dla osób oczekujących spektakularnych i długotrwałych efektów ujędrnienia, odmłodzenia i wymodelowania twarzy.
  1. TERMOLIFTING
CoaxMed to innowacyjne urządzenie zwalczające procesy starzenia się i wiotczenia skóry. Zabieg umożliwia odnowę i trwałą poprawę stanu tkanek łącznych w głębokich warstwach skóry. Wykorzystanie fal radiowych monopolarnych pozwala na miejscowe nagrzewanie i penetrowanie skóry. CoaxMed mistrzowsko sprawdza się w modelowaniu owalu twarzy. Widocznie redukuje zmarszczki i podnosi kontury, zapewniając bezoperacyjny efekt liftingu. Zabieg jest bezbolesny, a lekkie zaczerwienienie spowodowane jego przebiegiem znika po kilku godzinach. 
 
  1. AGENT DO ZADAŃ SPECJALNYCH
Lifting, ujędrnienie skóry, poprawienie jej gęstości, wyostrzenie linii żuchwy, podniesienie owalu twarzy- to efekty zabiegu Alma Accent Prime. Zastosowana technologia fali radiowej oddziałuje na włókna kolagenowe, stymulując fibroblasty do odbudowy oraz wytwarzania kolagenu. Dzięki temu zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry. Poprawia się również owal twarzy i koloryt cery. Innowacyjne urządzenie Alma Accent Prime pomaga również pozbyć się nieestetynczych „chomików” i „drugiego” podbródka. Ultradźwięki oddziałują na komórki tkanki tłuszczowej, doprowadzając do ich trwałego usunięcia. Naruszana jest struktura komórek tłuszczowych bez ingerencji w sąsiadujące tkanki.Twoim problemem jest opadnięty owal twarzy? 
Umów się na konsultacje 
Dobierzemy odpowiedni zabieg na poprawienie owalu twarzy
POPRZEDNI WPIS NASTĘPNY WPIS
icoone
mesotherm
xlase
STORZ MEDICAL
ACCENT PRIME
IntraJet
Coaxmed
EMS
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE