UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

Zabiegi kosmetyczne, które można wykonać latem

Lato rządzi się swoimi prawami i mimo że jest jedną z ulubionych pór roku Polaków, to niesie za sobą wiele pielęgnacyjnych wyzwań. O tej porze roku nasza skóra narażona jest na szkodliwe działanie promieni słonecznych i liczne przebarwienia. Natomiast za odwodnienie i suchość skóry odpowiedzialna jest klimatyzacja. Jak poradzić sobie z pielęgnacją skóry twarzy latem? Podpowiadamy jakie zabiegi na twarz warto wykonać latem:
 
1.Infuzja tlenowa
 
Na czym polega?
 
Infuzja tlenowa wykorzystuje technologię hiperbarycznego tlenu i wtłacza składniki aktywne zawarte w profesjonalnych kosmetykach w głębokie warstwy naskórka. To działanie sprawia, że skóra staje się sprężysta, jędrna i rozpromieniona. Metoda oparta na infuzji tlenowej pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, redukcję cienkich linii, wygładzenie okolicy oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy.
 
 
Jakie efekty przynosi infuzja tlenowa?
 
Eliminuje nagromadzone w naskórku zanieczyszczenia, odświeża i regeneruje skórę. Zabieg polecany nawet dla najwrażliwszych typów cery oraz osób borykających się z trądzikiem, nawet ze stanami zapalnymi skóry, łuszczycą i egzemą. Infuzja tlenowa jest całkowicie bezbolesna i umożliwia powrót do normalnej aktywności bezpośrednio po wyjściu z gabinetu. Już po pierwszym zabiegu infuzji tlenowej uzyskuje się widoczny lifting skóry, świeżość i młodszy wygląd. Dlatego też zabieg może być stosowany jednorazowo "przed wielkim wyjściem“.
 
Ile kosztuje zabieg?
 
Cennik zabiegu znajdziesz na https://www.instytutsalamandra.pl/cennik
 
2.Zabiegi witaminowe Environ Instytut Salamandra
 
Na czym polega?
 
Twoja skóra potrzebuje witamin i natychmiastowego odżywienia? W Instytucie Salamandra wykonasz zbiegi witaminowe Environ. Opierają się one na bezinwazyjnych metodach spłycania zmarszczek, ujędrniania i odżywiania skóry. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga czasu rekonwalescencji. Do komórek skóry dostarczane są skoncentrowane dawki witamin i antyutleniaczy, które stymulują naturalne procesy odnowy naskórka.
 
Jakie efekty przynosi zabieg witaminowy Environ?
W wyniku tego nieinwazyjnego zabiegu skóra staje się oczyszczona i wygładzona. Powoduje poprawę elestyczności skóry, wyrównuje koloryt i daje efekt młodego wyglądu.  Zabieg należy koniecznie dopasować do swoich potrzeb razem z kosmetylogiem Instytutu Salamandra, do wyboru:
 • Zabieg podstawowy- witaminowy environ- 280 zł                          
 • Zabieg witaminowy z dogłębnym oczyszczeniem environ- 320 zł
 • Zabieg witaminowy z kwasem mlekowym environ- 320 zł             
 • Zabieg regeneracyjny environ- 300 zł                                          
 • Zabieg normalizujący environ- 220 zł
 
3.Zabieg nawilżający Diego Dalla Palma
 
Na czym polega?
 
Celem zabiegu jest bio-rewitalizcja i reaktywacja genów nawadniania, odpowiedzialnych za produkcję filmu hydro-lipidowego, a w konsekwencji przywrócenie ochronnej funkcji naskórka, odświeżenie i ogólna poprawa kondycji skóry odwodnionej i suchej. Zabieg doskonale sprawdzi się dla osob przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach lub wracających prosto z wakacji. Siła zabiegu tkwi w recepturze HYALU4PLUMP- to skalibrowany kompleks 4 różnych rodzajów kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy to główny strukturalny i funkcjonalny komponent skóry. Jest głównym składnikiem
skóry właściwej - najgłębszej warstwy, która wspomaga skórę – i utrzymuje jędrność i pulchność. Odgrywa również kluczową rolę w utrzymywaniu optymalnych poziomów nawodnienia we wszystkich warstwach skóry. Ultranawilżająca cząsteczka par excellance, kwas hialuronowy działa jak „gąbka" i jest niezbędna w zapobieganiu utraty wody i ochronie skóry przed odwodnieniem i starzeniem się.
 
Jakie efekty przynosi zabieg nawilżający Diego Dalla Palma w Instytucie Salamandra?
 
Zabieg spowalnia procesy starzenia, wspomaga poprawę stanu skóry suchej, atopowej czy łuszczącej się, a także likwiduje podrażnienia i koi skórę. Przywraca jej miękkość, komfort i elastyczność.
 
4.Zabieg z witaminą C Diego Dalla Palma
 
Na czym polega?
 
Zabieg z witaminą C Diego Dalla Palma to trójfazowy zabieg Antyrodnikowy to zabieg szokowy, z dużą koncentracją składników aktywnych, specjalnie sformułowanych dla skóry bez napięcia, z odbarwieniami, zmarszczkami oraz cery o nierównomiernym kolorycie (pozbawionej blasku). Zabieg wykorzystuje 3 kluczowe składniki: Astaksantynę, biotynę oraz witaminę C.
 
 • Astaksantyna, to jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy znany nauce: około 550 razy silniejszy od czystej witaminy E i 10-tki razy silniejszy od witaminy C i beta-karotenu. Astaksantyna redukuje podrażnienie i poprawia układ odpornościowy skóry oraz przyczynia się do regeneracji jej zniszczeń. Jej działanie antyrodnikowe wzmocnione zostało stabilizowaną witaminą E oraz gamma-oryzanolem z oleju ryżowego.
 • Biotyna - należy do witamin z grupy B. Reaktywuje metabolizm komórkowy, rewitalizuje skórę oraz redukuje oznaki zmęczenia i stresu: szarość, odwodnienie.
 • Witamina C: Przywraca skórze energię i zdrowie, stymuluje produkcję kolagenu, poprawia nierównomierny wygląd i zwalcza odbarwienia spowodowane trądzikiem, plamami starczymi, śladami pozapalnymi i słońcem.
 
Dla kogo ten zabieg? Jakie przynosi efekty?
 
Trzy mocno skoncentrowane i uzupełniające się fazy zabiegu Diego Dalla Palma dają doskonałą skuteczność: jędrność, promienność, zrewitalizowanie, odświeżenie i gładkość. Głównym punktem zabiegu jest mieszanka starannie dobranych składników aktywnych, ukierunkowana na wzmocnienie mechanizmów obronnych skóry i stymulowanie jej regeneracji, zwalczanie oznak zmęczenia, foto-starzenia oraz stresu.
 
5.Zabieg detoksykujący Diego Dalla Palma
 
Na czym polega zabieg?
 
Jesteśmy stale narażeni na działanie czynników zanieczyszczających: smogu, emisji spalin, dymu, metali ciężkich, drobnych pyłów oraz promieniowania słonecznego.  Czego wynikiem jest odwodnienie, zmarszczki, ciemne plam i rozszerzone pory. Rozwiązanie, które doceni nasza skóra jest zabieg detoksykujący Diego Dalla Palma w Instytucie Salamandra. Zabieg wykorzystyje POLLUSHIELD TM jest to potężny składnik aktywny zdolny do zatrzymywania toksyn i zanieczyszczonych pyłów oraz zapobiegania podrażnieniom. Tworzy tzw. „film ochronny“, który utrudnia przyleganie substancji zanieczyszczających. Wzmacnia skórę i chroni ją przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń, wolnych rodników i promieni UV.
 
Dla kogo ten zabieg?
 
Zabieg detoksykujący w Instytucie Salamandra jest dla tych, którzy mają szarą cerę, zanieczyszczoną skórę, zaskórniki, rozszerzone pory, ciemne plamy spowodowane przez kontakt z substancjami zanieczyszczającymi.
 
Ile kosztują zabiegi Diego Dalla Palma w Instytucie Salamandra?
 
 • Zabieg nawilżający Diego Dalla Palma – 330 zł
 • Zabieg z witaminą C Diego Dalla Palma – 380 zł
 • Zabieg detoksykujący Diego Dalla Palma – 360 zł
POPRZEDNI WPIS NASTĘPNY WPIS
icoone
mesotherm
xlase
STORZ MEDICAL
ACCENT PRIME
IntraJet
Coaxmed
EMS
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE