UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

Pielęgnacja twarzy - poznaj najlepsze zabiegi na wiosnę

Pielęgnacja twarzy - poznaj najlepsze zabiegi na wiosnę
Rekomendacje kosmetologów Instytutu Salamandra

1. Alma Accent Prime
 

Jeśli zależy Ci na pięknie odświeżonej cerze, poprawie gęstości i jędrności, a także redukcji drugiego podbródka przed latem. To najlepszy zabieg, jaki możesz wybrać. Alma Accent Prime dzięki działaniu fali radiowej przepięknie zagęszcza i modeluje twarz. Poprawia okolice oka i wygładza zmarszczki. Dzięki czemu przed latem będziesz wyglądać pięknie i świeżo! - mówi Katarzyna, kosmetolog Instytutu Salamandra.


Zastosowana technologia fali radiowej oddziałuje na włókna kolagenowe, stymulując fibroblasty do odbudowy oraz wytwarzania kolagenu. Dzięki temu zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry. Poprawia się również owal twarzy i koloryt cery. Zabieg jest bezbolesny oraz nieinwazyjny, a przede wszystkim bezpieczny. Podczas jego trwania odczuwalne jest ciepło. Po zabiegu skóra jest napięta i ujędrniona.

2. Mikrodermabrazja korundowo-laserowa z ksantohumolem. 


Jednym z najlepszych zabiegów oczyszczających na wiosnę jest mikrodermabrazja korundowo-laserowa z ksantohumolem. To zabieg idealny dla skór trądzikowych, z tendencją do przetłuszczania i zanieczyszczeń, a także cer szarych
i zmęczonych z pierwszymi oznakami starzenia. Zabieg w połączeniu z ksantohumolem daje efekt odświeżenia i rozjaśnienia kolorytu skóry, redukcji stanów zapalnych. Stanowi silną terapię antyoksydacyjną -
podkreśla Zuzanna, kosmetolog Instytutu Salamandra.

Mikrodermabrazja korundowa wykorzystuje tlenek glinu, który jest całkowicie łagodny dla skóry. Wygładzanie skóry przy użyciu drobnego piasku korundowego (z jednoczesną aplikacją wiązki światła laserowego o niskiej mocy) likwiduje szorstkość i nierówności skóry, pobudza i delikatnie stymuluje skórę do naturalnych zabiegów regeneracyjnych. Dodatek zimnego światła laserowego wspomaga mikrokrążenie skóry, dzięki czemu poprawia się jej regeneracja, a komórki lepiej są odżywione.
3. Intrajet i MesothermSkóra w okresie zimowym bardzo często traci nawilżenie i elastyczność. Dlatego w tym okresie zalecam zabiegi wykorzystujące technologie mikronakłuć połączoną z monopolarną fala radiową np. Intraject i Mesotherm. Efektem tych zabiegów jest poprawa faktury skóry, czyli jej wygładzenie, wypłycenie drobnych linii i zmarszczek, a także redukcja rumienia i zmniejszenie reaktywności naczyń krwionośnych - zaleca Kasia, kosmetolog Instytutu Salamandra.


Mikronakłucia wywołują kontrolowany stan zapalny na skutek mikrourazów skóry. Igły wykorzystywane do zabiegu są sterylnie zapakowane i wykorzystywane jednorazowo. Co ważne taki roller ma aż 540 igieł. Zabieg Mesotherm i Intraject stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego.

Na skutek działania czynników atmosferycznych oraz ogrzewania nasza skóra stała się ziemista i poszarzała. Dzięki infuzji tlenowej mamy możliwość dogłębnego nawilżenia i nawodnienia skóry, przywracając jej komfort. Infuzja tlenowa przywraca młodzieńczy blask, dotlenia, poprawia mikrokrążenie i odżywienie skóry. Efekty są widoczne bezpośrednio po zabiegu - Magdalena, kosmetolog Instytutu Salamandra.


Infuzja tlenowa tlenem hiperbarycznym oparta jest na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Jest to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym. Wybór ampułki ze składnikami aktywnymi jest dobierany indywidualnie do aktualnych potrzeb skóry Klienta. 
 
POPRZEDNI WPIS NASTĘPNY WPIS
icoone
mesotherm
xlase
STORZ MEDICAL
ACCENT PRIME
IntraJet
Coaxmed
EMS
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE