UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

Redukcja zmarszczek bez igieł i skalpela czy to możliwe?

Redukcja zmarszczek bez igieł i skalpela czy to możliwe?​ Poznaj skuteczne metody odmłodzenia skóry twarzy
Utrata jędrności i napięcia skóry oraz pojawiające się zmaszczki u każdego pojawiają się w innym tempie. Z wiekiem dochodzi do zmiany proporcji twarzy i opadania, co sprawia, że wyglądamy na smutnych i zmęczonych. Lifting twarzy wcale nie oznacza operacji. Nowoczesne metody zabiegowe w Instytucie Salamandra pozwalają na odmłodzenie twarzy bez użycia skalpela.
Do nieinwazyjnych metod liftingu twarzy zalicza się między innymi:

Icoone – bezoperacyjny lifting twarzy
Icoone to doskonały sposób na redukcje drobnych linii i zmarszczek oraz drenaż komórek. Liczne programy zabiegowe pozwalają na likwidacje zmarszczek, prace nad owalem twarzy, i napięcie skóry. Zabieg Icoone na twarz doskonale sprawdzi się do opracowania okolic oczu redukując zasinienia praz zmarszczki. także z powodzeniem wykorzystywany jest na ustach, szyi i dekolcie poprawiając ogólny stan skóry, dzięki czemu wygląda ona na zdecydowanie odświeżoną i młodszą. Efekt? Widoczny już po pierwszym zabiegu. Icoone często wykonywany jest przed większym wyjściem.
 
 

COAXMED - bezoperacyjny lifting twarzy
Zauważasz znaczny spadek jędrności skóry, wyraźne zmarszczki strukturalne na czole i w okolicach oczu? Odczuwasz znaczne zwiotczenie skóry, które negatywnie wpływa na kontur twarzy. Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałaś tak to mamy rozwiązanie – Coaxmed bezoperacyjny lifting twarzy. CoaxMed to innowacyjne urządzenie zwalczające procesy starzenia się i wiotczenia skóry, umożliwia odnowę i trwałą poprawę stanu tkanek łącznych w głębokich warstwach skóry. Wykorzystanie fal radiowych monopolarnych pozwala na miejscowe nagrzewanie i penetrowanie skóry. Widocznie redukuje zmarszczki i podnosi kontury, zapewniając bezoperacyjny efekt liftingu. Zabieg jest bezbolesny, a lekkie zaczerwienienie spowodowane jego przebiegiem znika po kilku godzinach. 
 
ALMA ACCENT PRIME - UJĘDRNIANIE I ODMŁADZANIE

Lifting twarzy bez skalpela - niechirurgiczny lifting twarzy jest również możliwy dzięki technologii Alma Accent Prime. Fala radiowa wykorzystywana w tej technologii oddziałuje na włókna kolagenowe, stymulując fibroblasty do odbudowy oraz wytwarzania kolagenu. Dzięki temu zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry. Poprawia się również owal twarzy i koloryt cery. Zabieg jest bezbolesny oraz nieinwazyjny, a przede wszystkim bezpieczny. Podczas jego trwania odczuwalne jest ciepło mogące pozostawić lekkie zaczerwienienie. Po kilku minutach ustępuje ono miejsca napiętej, ujędrnionej skórze. Alma Accent Prime doskonale sprawdza się przy pracy nad podwójnym podbródkiem.  Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.
 
Istnieje szereg sposobów na widoczne odmłodzenie skóry twarzy oraz poprawę jej elastyczności i napięcia, a także stymulację produkcji kolagenu w skórze.

Który zabieg wybrać?
Umów się na darmową konsultacje kosmetologiczną, nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni zabieg niwelujący niedoskonałości skóry.
 
POPRZEDNI WPIS NASTĘPNY WPIS
icoone
mesotherm
xlase
STORZ MEDICAL
ACCENT PRIME
IntraJet
Coaxmed
EMS
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE