UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

Poznaj 5 popularnych zabiegów laserowych, które warto wykonać jesienią

Jesień – najlepszy czas na zabiegi laserowe

 

1. Laserowe zamykanie naczynek- Poznań

 
Zabieg laserowego zamykania naczynek to skuteczna pomoc dla osób mających wrażliwą skórę naczynkową. Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich, którzy posiadają rozszerzone naczynka na twarzy czy nogach. Zabieg polega na wytworzeniu energii świetlnej, wnikającej w głąb zmienionych chorobowo żył. Następuje zjawisko fototermolizy selektywnej, podczas którego hemoglobina pochłania światło lasera, następnie energia świetlna przekształcana jest w cieplną. Woda z krwi przepływającej przez uszkodzoną żyłę odparowuje, naczynko rozpada się, a jego uszkodzone elementy zostają wchłonięte przez organizm. Efekt całego procesu widoczny jest od razu.
Zabieg laserowego zamykania naczyń krwionośnych wykonywany w naszym Instytucie Salamandra jest całkowicie bezpieczny i praktycznie bezbolesny. Nie ma konieczności stosowania znieczulenia. W pierwszym etapie przeprowadzana jest konsultacja, która pozwala na wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. 

2. Laserowe usuwanie tatuażu, laserowe usuwanie makijażu permanentnego – Poznań 
 

Jesień to też doskonały czas na pozbycie się niechcianego lub też nieudanego tatuażu czy makijażu permanentnego. Usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego odbywa się etapowo, podczas kilku zabiegów pigment ulega stopniowemu rozjaśnieniu. Zabieg poprzedza rozmowa z kosmetologiem, który układa harmonogram całościowej procedury oraz ocenia ewentualne przeciwwskazania. Następnie przeprowadzana jest próba laserowa, wykluczająca ewentualne reakcje alergiczne pacjenta. Zabieg trwa od kilku do kilkudziesięciu minut.


 

3. Fotoodmładzanie - Poznań


Fotoodmładzanie laserowe w Instytucie Salamandra możliwe jest dzięki połączeniu dwóch technologii: CPL i lasera neodymowo-yagowego firmy X-LASE. Głowica CPL nagrzewa i obkurcza luźne włókna kolagenowe odpowiedzialne za zwiotczenie skóry, a wiązki światła Nd:Yag powodujące mikrouszkodzenia w skórze właściwej (bez uszkodzeń naskórka) pobudzają ją do wzmożonej regeneracji i nadbudowywania zdrowej tkanki. Zabieg przeznaczony jest dla osób oczekujących spektakularnych i długotrwałych efektów ujędrnienia, odmłodzenia i wymodelowania twarzy.
 

4. Laser frakcyjny  - fraksel - Poznań


Laser frakcyjny Er-Yag 2940 nm to jedno z największych osiągnięć techniki laserowej w ostatnich latach w dziedzinie medycyny i kosmetologii estetycznej. Głowica frakcyjna Er-Yag daje doskonałe rezultaty w odmładzaniu, usuwaniu blizn i rozstępów. Poprawia strukturę i koloryt skóry, zapewnia efekt liftingu twarzy, umożliwia też terapię szyi, dekoltu i ramion. Usuwa lub zmniejsza blizny potrądzikowe oraz skazy naskórka, a także redukuje rozszerzone pory. Przy minimalnym ryzyku i bez reakcji niepożądanych, laser ten usuwa zarówno powierzchniowe, jak i głębokie linie czy blizny, w zależności od parametrów i ilości wykonanych zabiegów. Światło laserowe Er-Yag tworzy w skórze tysiące kontrolowanych mikrouszkodzeń przy nienaruszeniu tkanek otaczających, jednocześnie wspierając naturalny proces regeneracji skóry. Zabieg jest w pełni bezpieczny, a mało inwazyjna procedura daje rezultat świeżej, zdrowej i młodej skóry.
 

5. Depilacja laserowa - Poznań


Jesteś już zmęczona ciągłą depilacją owłosienia za pomocą maszynki lub bolesnego wosku? Zabieg depilacji posiada szereg zalet, dzięki którym zabieg ten staje się coraz chętniej wykonywany i dający rewelacyjne efekty w walce z niechcianym owłosieniem. Do największych zalet laserowego usuwania owłosienia zliczamy skuteczność, trwałość oraz bezpieczeństwo. Instytut Salamandra został wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt klasy medycznej– laser diodowy X-LASE włoskiej firmy BIOTEC. Wiązki lasera wnikają głęboko w skórę i trwale niszczą strukturę włosa – jego cebulkę i  korzenie. W efekcie po każdym zabiegu liczba włosów jest zredukowana, pozostałe włosy są cieńsze, delikatniejsze i wolniej odrastają.
 
Skorzystaj z bogatej oferty zabiegów laserowych w Instytucie Salamandra


POPRZEDNI WPIS NASTĘPNY WPIS
icoone
mesotherm
xlase
STORZ MEDICAL
ACCENT PRIME
IntraJet
Coaxmed
EMS
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE