UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

Nowoczesne technologie w walce z cellulitem

Cellulit dokucza prawie większości kobiet, niezależnie od ich wieku i stopnia otyłości. Problem tzw. „pomarańczowej skórki” od lat jest przedmiotem badań lekarzy i innych specjalistów. Nadmierne i nierównomierne odkładanie się zapasów tłuszczu, wody i produktów przemiany materii w komórkach powoduje powstawanie cellulitu. Jednak nie musimy się nim godzić, bowiem współczesna technologia pozwala nam na skuteczną walkę z tym problemem. Główną korzyścią wynikającymi ze stosowania nowoczesnych rozwiązań jest oszczędność czasu i wysoka skuteczność zabiegu.

Wybierz swoją broń w walce z cellulitem:

        1.Alma Accent Prime czyli najbardziej zaawansowane urządzenie na rynku kosmetycznym.


Ten nowoczesny system dostępny w Instytucie Salamandra jest połączeniem zaawansowanych technologii, działających w oparciu, o falę ultradźwiękową (US) oraz radiową (RF) – dzięki czemu możliwe jest redukowanie tkanki tłuszczowej i ujędrnianie skóry przy pomocy wyłącznie jednego urządzenia. To oczywiście nie wszystko, głowice urządzenia mogą pracować albo ciepłymi, albo zimnymi ultradźwiękami w trakcie jednego zabiegu. Wibracje zimnych ultradźwięków niszczą membranę komórek tłuszczowych, powodując ich stopniowy rozpad i uwolnienie zalegającego w nich tłuszczu. Natomiast ciepłe ultradźwięki prowadzą do wysokiego poziomu kawitacji – niszczenia lokalnych depozytów tłuszczu temperaturą. Należy również wspomnieć o energii fal radiowych, które doskonale radzą sobie z modelowaniem sylwetki i redukcją cellulitu. Głębokie kontrolowane podgrzewanie podskórnych warstw tłuszczu, napinanie tkanek oraz przyspieszanie krążenia krwi umożliwiają drenaż złogów tłuszczu przez układ limfatyczny, dzięki czemu cellulit ulega znacznemu zmniejszeniu.
 
Zabieg redukcji cellulitu z pomocą Alma Accet Prime jest całkowicie bezpieczny, dodatkowo pierwsze efekty możemy zauważyć już po pierwszym zabiegu.


        2.Icoone z Laserem to jeden z najpopularniejszych zabiegów modelujących sylwetkę. Skąd popularność tej technologii? Jej fenomen tkwi w zmechanizowanych głowicach masujących z rolkami o licznych mikrootworach do stymulacji skóry. Każdy ruch głowicy powoduje powstanie 1180 bodźców na 1 dm2 powierzchni ciała, co przekłada się na niezwykle intensywny i precyzyjny masaż mechaniczny skóry. W Instytucie Salamandra zabieg modelowania sylwetki urządzeniem Icoone wykonuje się przy pomocy mechanicznej mobilizacji tkanek. Pozwala to, na aktywację usuwania zaległej tkanki tłuszczowej, luźnej skóry i obrzęków limfatycznych. Wzrost sprężystości przebiega równolegle z pobudzeniem metabolizmu komórkowego i tworzeniem nowych włókien kolagenowych, które silnie ujędrniają skórę i niwelują cellulit.


Zabieg Icoone z Laserem dedykowany jest dla wszystkich pragnących szybko, nieinwazyjnie oraz skutecznie pozbyć się nierównomierne odkładającego się zapasu tłuszczu, cellulitu. Icoone z Laserem przeprowadzany jest w specjalnym, elastycznym kostiumie i rozpoczyna się od drenażu (służący ogólnej poprawie stanu skóry), kolejno przechodzi się do tzw. „fokusu”, czyli zabiegu docelowego (np. modelowaniu pośladków, ujędrnianiu, dekoltu lub biustu, wyszczuplaniu brzucha).
 
 


        3.Caxmed fala radiowa z ultradźwiękami gwarantuje widoczną eliminację cellulitu, efektywnie przyspiesza metabolizm i poprawia jędrność skóry. W trakcie zabiegu wykorzystywane są dwie technologie fala radiowa oraz kawitacja ultradźwiękowa. Fala radiowa poprzez działanie warstwowe podgrzewa tkankę tłuszczową, powodując spalanie tłuszczów wewnątrz komórek. Natomiast kawitacja ultradźwiękowa selektywnie niszczy komórki tłuszczowe.
        4.STORZ MEDICAL – fala akustyczna, to innowacyjna, niezwykle skuteczna metoda usuwania cellulitu oraz miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Terapia tymi falami uznawana jest za jedną z najbardziej skutecznych metod  w redukcji zaawansowanego, zwłókniałego  cellulitu oraz zbitej tkanki tłuszczowej, wykorzystując naturalne procesy zachodzące w organizmie. Likwiduje nawet najgęściej nagromadzony cellulit III i IV stopnia i działa drenująco, a po 2 – 3 miesiącach otrzymujemy oczekiwany, zachwycający efekt. Zabieg STORZ MEDICAL w Instytucie Salamandra składa się z dwóch etapów. Pierwszy służy do rozerwania włóknistego ,,gorsetu’’ w tkance podskórnej i rozbicia komórek tłuszczowych, natomiast celem drugiego etapu jest drenaż ułatwiający ich odprowadzanie z organizmu. Podczas zabiegu wykorzystywane są głowice emitujące fale o modulowanej częstotliwości i mocy.


 
Specjalistyczne zabiegi antycellulitowych warto połączyć z innowacyjnym treningiem EMS trwającym jedynie 20 minut, o którym przeczytasz więcej tutaj.
POPRZEDNI WPIS NASTĘPNY WPIS
icoone
mesotherm
xlase
STORZ MEDICAL
ACCENT PRIME
IntraJet
Coaxmed
EMS
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE