UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

Nieinwazyjne zabiegi na twarz – praktyczny poradnik

Nie zawsze domowa pielęgnacja jest w stanie opóźnić procesy starzenia, odpowiednio nawilżyć skórę czy pozbyć się przebarwień i zmarszczek. Czy wiesz, że istnieją zabiegi kosmetyczne, które działają ekspresowo i nie wymagają rekonwalescencji? Sprawdź 6 sprawdzonych i nieinwazyjnych zabiegów Instytutu Salamandra, które są szybkie i efektowne:

1. CoaxMed- bezoperacyjny lifting


 
Na czym polega?

CoaxMed działa z wykorzystaniem fal radiowych monopolarnych, co pozwala na miejscowe i warstwowe nagrzewanie i penetrowanie skóry. W ten sposób umożliwia odnowę i trwałą poprawę stanu tkanek łącznych w głębokich warstwach skóry.  Zabieg CoaxMed doskonale sprawdza się w modelowaniu owalu twarzy. Widocznie redukuje zmarszczki i podnosi kontury twarzy, zapewniając bezoperacyjny efekt liftingu. Zabieg jest bezbolesny, a lekkie zaczerwienienie spowodowane jego przebiegiem znika już po kilku godzinach. 

 

Dla kogo?

Zabieg CoaxMed- bezoperacyjny lifting jest dla ciebie jeśli:
  • zależy Ci na „podniesieniu” i złagodzeniu rysów twarzy,
  • zauważasz wyraźne zmarszczki strukturalne na czole i w okolicach oczu,
  • odczuwasz znaczne zwiotczenie skóry, które negatywnie wpływa na kontur twarzy.
Ilość zabiegów:
Zalecana seria zabiegów: 4 - 6 (w zależności od wieku, struktury i kondycji skóry). Zabiegi przeprowadzone za pomocą fali radiowej urządzenia CoaxMed z czasem dają coraz lepsze efekty. Finalny efekt wygładzenia i ujędrnienia skóry możesz zauważyć po kilku tygodniach od momentu zakończenia serii zabiegów. Instytucie Salamandra możesz zdecydować się na serie zabiegów wybranego obszaru np. liftingu podwójnego podbródka, szyi, twarzy, dekoltu lub w opcji pakietu.
Szczegółowy cennik na: https://www.instytutsalamandra.pl/narzedzia/coaxmed-bezoperacyjny-lifting


2. ACCENT PRIME – fala radiowa unipolarna


Na czym polega?

Zabieg polega na działaniu ultradźwiękami oraz falą radiową. Dzięki połączeniu tych technologii zabieg dociera do wnętrza komórki działa tam warstwowo. Ultradzwięki pozwalają na redukcję podwójnego podbródka, poprawiając owal twarzy. Natomiast opatentowana  przez  Almę  technologia  UnipolarTM  zapewnia  skoncentrowane,  bezpieczne  i  głębokie  ogrzewanie tkanki na różnych poziomach skóry. Fala unipolarna działa poprzez pojedynczą elektrodę, dostarczając skoncentrowaną energię RF, która dociera do głębszych warstw skóry, zapewniając komfort zabiegu. Łączenie technologii przez ACCENT PRIME wpływa  na  szybsze  osiąganie  rezultatów,  zmniejszenie ilości sesji zabiegowych oraz bardziej długotrwałe efekty.

Dla kogo?

Zabieg jest dla Ciebie, jeżeli skóra na twarzy straciła swoją elastyczność i koloryt. ACCENT PRIME na twarz pomaga również zwalczyć podwójny podbródek i przywrócić odpowiednią gęstość skóry. Zabieg jest bezbolesny oraz nieinwazyjny, a przede wszystkim bezpieczny. Podczas jego trwania odczuwalne jest ciepło mogące pozostawić lekkie zaczerwienienie. Po kilku minutach ustępuje ono miejsca napiętej, ujędrnionej skórze.

Ilość zabiegów:

Zalecany czas trwania zabiegów to od 20 do 90 minut w około 2- tygodniowych odstępach, a już po dwóch wizytach widoczne są efekty.
Szczegóły na: https://www.instytutsalamandra.pl/narzedzia/accent-prime-fala-radiowa-unipolarna3. ICOONE – bezoperacyjny lifting

Na czym polega?


ICOONE to innowacyjny sposób leczenia skóry. Działa na zasadzie opracowanej technologii Roboderm, która polega na pracy głowic masujących z rolkami posiadającymi mikrootwory, które zbawiennie wpływają na mikrostymulację skóry. Rezultatem jest bardzo dokładny, dogłębny masaż leczonej powierzchni bez ingerencji w strukturę skóry.

Dla kogo?
  • jeżeli twoja skóra potrzebuje wyraźnego uelastycznienia i wzmocnienia,
  • zależy Ci na szybkim efekcie liftingu bez długich przerw między poszczególnymi seriami zabiegów oraz efekcie naturalnego i bezinwazyjnego liftingu,
  • chcesz bezoperacyjnie poprawić owal i rysy twarzy,
  • potrzebujesz ujędrnienia skóry w okolicach oczu, nosa, ust i na szyi,
  • zależy Ci na profilaktyce powstawania głębokich zmarszczek i trwałego poluźnienia skóry.
Ilość zabiegów:
Zalecana seria to 6-10 zabiegów (w zależności od wieku, stanu i kondycji skóry) szczegóły dotyczące cen na: https://www.instytutsalamandra.pl/narzedzia/icone-bezoperacyjny-lifting4. Laser X-LASE CPL – fotoodmładzanie


Na czym polega?


Zabieg fotoodmładzania - Laser X-LASE CPL pozwala na znaczące zmniejszenie oznak starzenia się skóry przy pomocy kalibrowanego źródła światła pulsacyjnego. Głowica CPL nagrzewa i obkurcza luźne włókna kolagenowe odpowiedzialne za zwiotczenie i poluźnienie skóry. Dzięki temu skóra nabiera jędrności i elastyczności, podnosi się kontur twarzy, a cera jest widocznie wygładzona i odmłodzona. Zabieg w Instytucie Salamandra działa wielopłaszczyznowo, ponieważ jednocześnie usuwa drobne zmarszczki, rozszerzone naczynka, przebarwienia, rumień twarzy, rozszerzone pory oraz inne następstwa fotouszkodzeń. Kuracja umożliwia dotarcie do głębokich warstw skóry właściwej, której nagrzanie pobudza produkcję kolagenu.

Dla kogo?

Laser X-LASE CPL – fotoodmładzanie  jest dla osób borykających się z ze zmianami naczyniowymi, trądzikiem różowatym, rumieniem. Zabieg pomaga w walce ze zmianami wywołanymi szkodliwym działaniem promieni słonecznych (przebarwienia, piegi). Doskonale również mniejsza pory, poprawia sprężystość skóry i spłyca zmarszczki. Skóra po zabiegu regeneruje się w błyskawicznym tempie, co oznacza, że ma konieczności długiej rekonwalescencji. Dzięki zastosowaniu lasera nie ma konieczności rezygnacji z dotychczasowego trybu życia.

Ilość zabiegów:

Zalecana ilość zabiegów jest dopasowywana indywidualnie do kondycji skóry przez specjalistów Instytutu Salamandra.
Cennik zabiegowy na: https://www.instytutsalamandra.pl/narzedzia/fotoodm%C5%82adzanie-laserem-x-lase-cpl+5. Laser X-LASE Nd:Yag 1064 - resurfacing twarzy

Na czym polega?

Laser X-LASE emituje wiązki światła, powodując termiczne mikrouszkodzenia w skórze właściwej (bez uszkadzania powierzchni naskórka), które wymuszają naturalne procesy gojenia się ran, tworząc nową, zdrową tkankę i stymulując aktywność fibroblastów. Kuracja skutkuje poprawą kondycji włókien kolagenowych, czego efektem jest zdrowsza, młodziej wyglądająca skóra, z widocznie spłyconymi zmarszczkami strukturalnymi i wygładzonymi zmarszczkami mimicznymi. 
Dla kogo?
Nieablacyjny resurfacing skóry w Instytucie Salamandra przeznaczony jest szczególnie dla osób dojrzałych, u których zauważalne są wyraźne zmarszczki i bruzdy oraz postępujące zwiotczenie skóry. Zabieg silnie pobudza skórę do procesów regeneracji w sposób nieinwazyjny pomimo wywoływania mikrouszkodzeń skóry.
Ilość zabiegów:
Dla najlepszych efektów zaleca się serię od 2 do 5 zabiegów co 4-5 tygodni.
Więcej informacji na temat lasera X-LASE Nd:Yag 1064 - resurfacing twarzy tutaj: https://www.instytutsalamandra.pl/narzedzia/resurfacing-twarzy-laserem-x-lace-nd-yag-1064+
6. Laser X-LASE Nd:Yag 1064 - thermolifting z wykorzystaniem dwóch technologii: Nd:Yag 1064 i CPL

Na czym polega?

Ten zabieg termoliftingu łączy w sobie dwie technologie: kalibrowanego światła pulsacyjnego i lasera Nd:YAG (neodymowo-yagowego). Głowica CPL nagrzewa i obkurcza luźne włókna kolagenowe odpowiedzialne za zwiotczenie skóry, a wiązki światła Nd:Yag powodujące termiczne mikrouszkodzenia w skórze właściwej (bez uszkodzeń naskórka) pobudzają ją do wzmożonej regeneracji i nadbudowywania zdrowej tkanki.

Dla kogo?

Zabieg przeznaczony jest dla osób oczekujących spektakularnych i długotrwałych efektów ujędrnienia, odmłodzenia i wymodelowania twarzy. Doskonale sprawdza się zarówno przy opadającej skórze na policzkach, w okolicach żuchwy, jak i w poprawieniu gęstości skóry na szyi i dekolcie.

Ilość zabiegów:

Najlepsze rezultaty zauważa się po odbyciu 2-5 zabiegów (z przerwą 4-5 tygodni między zabiegami).
Cena zabiegu termolifitingu laserem X-LASE Nd:Yag 1064 w Instytutucie Salamandra: https://www.instytutsalamandra.pl/narzedzia/thermolifting-z-wykorzystaniem-dw%C3%B3ch-technologii-nd-yag-1064-i-cpl

 
Umów się już dziś! +48 725 551 661
POPRZEDNI WPIS NASTĘPNY WPIS
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE