UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

Metamorfoza laureatki konkursu „Projekt Piękno”

Czas przedstawić metamorfozę laureatki konkursu „Projekt Piękno” na 5 urodziny Instytutu Salamandra

Poznajcie Panią Ewelinę.
1. Dlaczego zdecydowała się Pani udział w konkursie?

To była spontaniczna decyzja i nie miałam nawet warunków do wykonania zdjęcia mojej sylwetki (w domu trwał remont), ale 5 min przed zakończeniem konkursu udało mi się wysłać zgłoszenie. Chciałam, żeby to był czas dla mnie, ponieważ na co dzień nie mam czasu dla siebie.

2. Jaki był Pani główny cel?

Moja sylwetka dość różni się, jeśli chodzi o górę i dół. Dół jest bardziej rozbudowany i szerszy. Jest tam dużo złogów limfatycznych, gromadzi się tkanka tłuszczowa. Zależało mi, żeby zabiegi wspomogło mój metabolizm.

3. Jakie odczucia towarzyszyły Pani podczas wizyt w Instytucie Salamandra

Zacznę od tego, że bardzo było mi milo realizować zabiegi ze względu na wspaniały personel. Było to dla mnie zawsze dobre spotkanie, czas na rozmowy i wymianę doświadczeń. Jeśli chodzi o zabiegi, to w jednych bardziej się odczuwało ciepło, w innych głęboki masaż skóry. Mogę powiedzieć, że były to zabiegi bardzo przyjemne.

4. Co w Instytucie Salamandra Podobało się Pani najbardziej?

Przychodząc tutaj, czułam się niepewna, ze względu na to, że Instytut to miejsce bardzo profesjonalne. Ja też nie miałam wcześniej doświadczeń kosmetologicznych, dlatego tym bardziej była pozytywnie zaskoczona. Panie kosmetolog i cały zespół zaopiekowali się mną, fachowo doradzali i wspierali w całym procesie. Podobał mi się tez różnorodny grafik zabiegów.

5. Co Powiedziałaby Pani innym kobietą czy skorzystać z takich zabiegów.
Powiedziałabym, żeby się nie bały, bo na pewno większość z Pań boi się jakiegoś bólu, dyskomfortu lub, że nie będzie oczekiwanych efektów. Myślę, że nie ma się czego obawiać. Jeśli nie ktoś waha to wato brać pod uwagę, że to tez czas dla siebie i można nie zrelaksować i odpocząć. Cieszyć się z czasu samego ze sobą.


POPRZEDNI WPIS NASTĘPNY WPIS
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE