UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

Kriolipoliza - bezinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza -  bezinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest uznawana za bezinwazyjny zamiennik odsysania tłuszczu. Czy za tym zabiegiem kryje się również skuteczność? Sprawdź, co to jest kriolipoliza i kto może poddać się zabiegowi. Wszystko o nowoczesnej metodzie zamrażania tłuszczu!


 


 
Jak wygląda zabieg kriolipolizy?

Kriolipoza to zabieg medycyny estetycznej, który wykorzystuje niskie temperatury redukcji tkanki tłuszczowej. Poddając się kriolipolizie, można wymodelować wybraną partię ciała już jednym zabiegiem. W Instytucie Salamandra zabieg wykonywany jest za pomocą nowoczesnej technologii Krio Lipo ICE, wykorzystującą ujemną temperaturę (od -7 do -10 stopni Celsjusza). Emisja intensywnego zimna wywołuje w organizmie kontrolowane reakcje zapalne, powodujące natychmiastowe pozbywanie się adipocytów z organizmu. Efektem jest natychmiastowa poprawa sylwetki i pozbycie się zbędnej „oponki”. Zabieg ten, to niechirurgiczna alternatywa dla liposukcji, dlatego bezpośrednio po zabiegu można wrócić do swoich normalnych czynności.

Kriolipoliza – czy warto?

Jeden zabieg Kriolipolizy w Instytucie Salamandra pozwala zredukować od 20% do 40% tkanki tłuszczowej w obszarze poddanym zabiegowi. Kriolipoliza pomaga w pozbyciu się kilku centymetrów już po jednej wizycie w Instytucie Salamandra. Proces redukcji miejscowej otyłości bazuje na naturalnych mechanizmach obronnych organizmy, dlatego całościowe efekty możemy zauważyć po ok 12 tygodniach. Komórki tłuszczowe, które zostały poddane zamrożeniu, są w pełni usuwane z organizmu i nie podlegają procesom regeneracyjnym. Co oznacza, że obszar poddany zabiegowi zostaje wyszczuplony na stałe.

Dla kogo zabieg kriolipolizy?

Pomimo diety i ćwiczeń fizycznych walczysz z uporczywą tkanką tłuszczową zlokalizowaną na brzuchu, udach lub pośladkach?  Kriolipoliza w Instytucie Salamanda zaprawni Ci szybki i trwały efekt utraty kilku centymetrów obwodu. Zabieg kriolipolizy dedykowany jest przede wszystkim osobom mającym tendencję do koncentracji tkanki tłuszczowej w konkretnych miejscach ciała, a w szczególności na: brzuchu, boczkach w dolnej części pleców, ramionach, plecach, udach, dolnych partiach bioder i górnej części ud. O przeciwskazaniach do zabiegu dowiesz się z tego wpisu LINK do: https://www.instytutsalamandra.pl/narzedzia/coaxmed-kriolipoliza-redukcja-miejscowej-otylosci

 
 Jak utrzymać efekt kriolipolizy?

W celu podtrzymania i wzmocnienia efektów kriolipolizy warto wykonać serię kilku treningów EMS. Wystarczy 20 minut tygodniowo, by jeszcze bardziej zmobilizować i pobudzić obszary poddane zabiegowi do szybkiego i skutecznego spalania komórek tłuszczowych. Po zabiegu kriolipolizy należy również zadbać o odpowiednie napięcie skóry. Z pomocą przychodzi zabieg wykorzystujący technologię fali akustycznej - Storz Medical. Jest to wysoko cenione rozwiązanie, wybierane coraz częściej przez kobiety w celu poprawy elastyczności oraz niwelowania niedoskonałości strukturalnych skóry. Zabieg z wykorzystaniem fali akustycznej w Instytucie Salamandra jest w pełni bezpieczny, nieinwazyjny i bezbolesny.
POPRZEDNI WPIS NASTĘPNY WPIS
icoone
mesotherm
xlase
STORZ MEDICAL
ACCENT PRIME
IntraJet
Coaxmed
EMS
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE