UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

Klasyczna siłownia czy EMS?

1. Czas treningu EMS
 
Jeśli nie lubisz spędzać za dużo czasu na siłowni to trening EMS jest dla Ciebie! 20 minut treningu EMS odpowiada 2 godzinom ćwiczeń na siłowni. Dzięki elektrostymulacji, którą wykorzystuje urządzenie pracują wszystkie partie mięśni. Pozwala to na efektywniejsze ćwiczenia i szybsze efekty.
 
2. Częstotliwość treningu EMS
 
Częstotliwość treningów EMS jest ustalana indywidualnie i zależy od celu jaki sobie postawimy wspólnie z trenerem. Czy będzie to utrata kilku kilogramów, redukcja tkanki tłuszczowej, wymodelowanie brzucha i pośladków, czy poprawa wydolności. Jednak pierwsze efekty zauważysz już po 5 spotkaniach z trenerem EMS.
 
3. Bezpieczeństwo treningu EMS
 
Ruch to zdrowie i każdy o tym wie ale niektórych aktywności fizycznych nie możemy wykonywać ze względu na stan naszego zdrowia. Trening EMS zalecany osobom po urazach i kontuzjach w celu szybszego powrotu do formy. Jest również doskonałą propozycją dla osób, które mają problemy z kolanami i kręgosłupem. Unikatowa metoda ćwiczeń fizycznych połączonych ze stymulacją mięśni nie obciąża stawów, wzmacnia mięśnie głębokie, które odpowiadają za poprawna postawę i silne plecy.
 
4. Indywidualne podejście treningu EMS w Instytucie Salamandra
 
Każde ćwiczenie wykonywane pod okiem instruktora? Tutaj nie ma możliwości złej postawy, braku spięcia mięśni czy innych niedociągnięć nad każdym ruchem wykonywanym podczas zajęć EMS w Instytucie Salamandra czuwa trener. Dodatkowy komfort daje to, że na sali treningowej jesteś tylko Ty i instruktor EMS co pozwala na pełnym skupieniu w realizacji ustalonego celu.
5. Efektywność treningu EMS
 
Indywidualny dobór mocy elektrostymulacji i intensywności ćwiczeń przez trenera pozwala na osiągniecie założonych celów w przyspieszonym czasie. Chcesz się pozbyć cellulitu, wrócić do formy po ciąży lub kontuzji? Podczas treningu EMS pracujesz nad swoimi mięśniami głębokimi i spalasz tkankę tłuszczowa znacznie szybciej niż na tradycyjnej siłowni. Pobudza on średnio 150 razy więcej skurczów mięśni niż tradycyjny trening i pozwala spalić nawet do 1200 kcal!
 
Umów się na trening testowy EMS w Instytucie Salamandra 
 
POPRZEDNI WPIS NASTĘPNY WPIS
icoone
mesotherm
xlase
STORZ MEDICAL
ACCENT PRIME
IntraJet
Coaxmed
EMS
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE