UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

Jak zlikwidować podwójny podbródek?

Likwidacja drugiego podbródka, skuteczne zabiegi na podwójny podbródek to ostatnio często pojawiające się pytania. Zwiększona ilość tkanki tłuszczowej lub też nadmiar skóry pod brodą określany jest jako druga broda. Taki podbródek nie tylko optycznie dodaje nam kilogramów, ale i lat. Na jaki zabieg zdecydować się, jeśli mamy problem z podwójnym podbródkiem?
 
Przyczyny powstawania drugiego podbródka
Przyczyn może być wiele, starzenie się organizmu, nadwaga, nagła utrata wagi, brak ruchu i nieprawidłowe odżywianie. Problem podwójnego podbródka dotyczy również osób młodych i szczupłych, których nieprawidłowa postawa ciała, zgarbione plecy, praca przed komputerem czy telefonem prowadza do powstania problemu.
 
Jak zlikwidować drugi podbródek?
Jednym ze sposobów redukcji podwójnego podbródka jest Alma Accent Prime. Zabieg podzielony jest na dwa etapy. Pierwszym etapem jest wykorzystanie ultradźwięków, które oddziałują na tkankę tłuszczową i prowadzą do rozpadu komórek tłuszczowych. W drugim etapie zabiegu wykorzystywane są fale radiowe, które wpływają na włókna kolagenowe, stymulując fibroblasty do odbudowy oraz wytwarzania kolagenu. Dzięki temu zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry. Poprawia się również owal twarzy i koloryt cery.
 

Ile zabiegów jest potrzebne, żeby zlikwidować podwójny podbródek?
Ilość zabiegów potrzebnych do redukcji podwójnego podbródka ustalana jest indywidualnie przez kosmetologa Instytutu Salamandra. Zabieg jest bezbolesny oraz nieinwazyjny, a przede wszystkim bezpieczny. Podczas jego trwania odczuwalne jest ciepło mogące pozostawić lekkie zaczerwienienie. Po kilku minutach ustępuje ono miejsca napiętej, ujędrnionej skórze.
 
Efekty po zabiegu redukcji podwójnego podbródka
  • redukcja podwójnego podbródka
  • poprawa owalu twarzy
  • lifting twarzy
  • poprawa gęstości skóry
  • wymodelowana żuchwa
 
Odpowiednio dobrany zabieg do problemu to podstawa skutecznej terapii zabiegowej. Umów się na konsultacje kosmetologiczną w Instytucie Salamandra.
POPRZEDNI WPIS NASTĘPNY WPIS
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE