UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

Jak wyszczuplić plecy?

 Motylki, czyli nadmiar tkanki tłuszczowej zgromadzony w środkowym obszarze pleców to problem wielu osób. Możemy skutecznie z nimi walczyć bez użycia skalpela, a przy odpowiednio dobranej terapii zabiegowej.
 

Oto propozycje zabiegów, które skutecznie wyszczuplą plecy:

1. ICOONE:

Walczysz z „wałeczkami”, które uwypuklają się pod stanikiem? Poznaj zabieg Icoone Laser. Fenomen tego zabiegu tkwi w zmechanizowanych głowicach masujących z rolkami o licznych mikrootworach do stymulacji skóry. Każdy ruch głowicy powoduje powstanie 1180 bodźców na 1 dm2 powierzchni ciała.  Pozwala to na aktywację usuwania zaległej tkanki tłuszczowej, luźnej skóry i obrzęków limfatycznych. Wzrost sprężystości przebiega równolegle z pobudzeniem metabolizmu komórkowego i tworzeniem nowych włókien kolagenowych, które silnie ujędrniają skórę.


 

2. ALMA ACCENT PRIME:

Redukcja tkanki tłuszczowej i ujędrnianie skóry jednocześnie! Alma Accent Prime to „agent” do zadań specjalnych. Podczas tego zabiegu niszczona jest membrana komórek tłuszczowych, powodując ich rozpad i uwolnienie zalegającego w nich tłuszczu. Komórki tłuszczowe są później wydalane z organizmu poprzez system limfatyczny. Jeśli zależy Ci na czasie i wysokiej skuteczności zabiegu? Ten zabieg jest dla ciebie!
  

3.KRIOLIPOLIZA:

Bezpowrotna likwidacja nadmiaru tkanki tłuszczowej – brzmi jak marzenie? Dzięki nowoczesnej technologii Kriolipolizy Coaxmed to możliwe. CoaxMed jest wyposażony w najnowszy krio-aplikator z vacuum, który pozwala na wykonanie procedury zamrażania komórek tłuszczowych. Niska temperatura wyzwala proces lipolizy. Zawartość adipocytów ulega krystalizacji, rośnie ich objętość, po czym uszkodzeniu ulegają błony komórkowe. Dochodzi do apoptozy – zaprogramowanej śmierci komórek tłuszczowych, ich rozpadu oraz naturalnego wypłukania z organizmu. Zabieg krolipolizy urządzeniem CoaxMed w Instytucie Salamandra nie wymaga interwencji chirurgicznej ani długiego okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do swoich normalnych czynności. Z zabiegu kriolipolizy chętnie korzystają też mężczyźni. Ogromnym atutem zabiegu jest to, że nie wymaga częstych wizyt w salonie, a komórki tłuszczowe zostają zniszczone bezpowrotnie.
 
 

Umów się na darmową konsultacje i rozpocznij swój PROJEKT PIĘKNO

 
POPRZEDNI WPIS NASTĘPNY WPIS
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE