UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

Jak uzyskać kształtne pośladki?

Jak uzyskać kształtne pośladki?       

Bezoperacyjne modelowanie pośladków jest możliwe. Już teraz rozpocznij serie zabiegów, które pomogą Ci ujędrnić pupę i zniwelować płaskie pośladki.

Pośladki w górę! Poznaj nasze zabiegi na modelowanie pośladków:

1. Storz Medical- fala akustyczna

Seria tych zabiegów pozwoli na nieinwazyjne wymodelowanie sylwetki, ale przede wszystkim pozbycie się nielubianego cellulitu. Storz Medical działa emitując falę akustyczną, które skierowane w miejsce problemu np. w obszar pod pośladkowy („parapet”) pobudza komórki do naturalnej, intensywnej regeneracji i odbudowy kolagenu. Storz Medical redukuje tkankę tłuszczową, usprawnia przepływ limfy, zwiększa cyrkulację krwi oraz drenaż w obrębie tkanek, co dotlenia i wzmacnia zarówno naskórek, jak i skórę właściwą. Efektem zabiegu jest gładka skóra, bez cellulitu i zwiotczenia.


 
2. Icoone Laser z fokusem na pośladki - Instytut Salamandra

Jak ujędrnić pośladki bez konieczności sięgania po skalpel? Twoja skóra może odzyskać młodzieńczy wygląd dzięki serii zabiegów Icoone Laser w Instytucie Salamandra.  Zabieg oddziałuje na tkankę skórną pośladków, poprzez poprawę cyrkulacji krwi i limfy i usunięcie toksyn z organizmu. Każdy ruch głowicy powoduje powstanie 1180 bodźców na 1 dm2 powierzchni ciała, co przekłada się na niezwykle intensywny i precyzyjny masaż mechaniczny skóry. Zabieg pomaga widocznie zredukować cellulit i wymodelować pośladki. Wzmacnia tkankę łączą, poprawia napięcie skóry i daje efekty podniesienia i wypełnienia pośladków.

 
3. Trening EMS Poznań

Niezbędny element w kształtowaniu pośladków – trening! W Instytucie Salamandra masz możliwość wzmocnić mięśnie, poprawić kondycję, modelować sylwetkę i ujędrnić ciało z treningiem EMS! Innowacyjny, 20-minutowy trening personalny wykorzystujący elektrostymulację wszystkich partii mięśniowych, pozwala na efektywniejsze ćwiczenia i szybsze efekty. Podczas indywidualnych ćwiczeń pod okiem instruktora możesz zbudować i wzmocnić zarówno mięśnie pośladków, jak i całego ciała. Trening EMS jest połączeniem świadomego napięcia mięśniowego podczas wykonywanych ćwiczeń i zewnętrznego bodźca w postaci impulsu o niskiej częstotliwości. W przeciwieństwie do biernej elektrostymulacji czy zabiegów przy użyciu pola elektromagnetycznego, w trakcie treningu stymulujemy wszystkie największe grupy mięśniowe, a także mięśnie głębokie, które są fundamentem naszego ciała, o których niestety bardzo często zapominamy.
Jesteś gotowa do działania?
Skorzystaj z bezoperacyjnego modelowania pośladków! Umów się na konsultacje z naszymi ekspertami i ciesz się upragnioną sylwetką.
 

 
 
POPRZEDNI WPIS NASTĘPNY WPIS
icoone
mesotherm
xlase
STORZ MEDICAL
ACCENT PRIME
IntraJet
Coaxmed
EMS
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE