UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

Dlaczego konsultacja z kosmetologiem jest tak ważna?

Diagnoza potrzeb skóry
 
Sucha, naczynkowa, przetłuszczająca czy mieszana? To rodzaje cery, jakie najczęściej sami u siebie diagnozujemy.  Wraz z tym kupujemy produkty matujące, nawadniające nie szukając źródła problemu. Konsultacja z kosmetologiem pozwala na dogłębny wywiad uwzględniający wiek, dietę, tryb życia, alergie, sposób pielęgnacji i dotychczasowe problemy ze skórą w celu odpowiedniej diagnozy potrzeb skóry. 
 
Indywidualne podejście i nowoczesna technologia
 
Konsultacja kosmetologiczna pozwala dostrzec prawdziwy problem skóry. Dodatkowo podczas analizy wykorzystujemy nowoczesną aparaturę Visia Complexion. Dzięki temu spotkaniu dowiesz się, jaka jest gęstość Twojej skóry oraz rozłożenie i aktywność gruczołów łojowych w obrębie twarzy. Dzięki analizie zobaczysz, w których miejscach na skórze występują przebarwienia słoneczne i hormonalne oraz zaczerwienienia w postaci rozszerzonych naczynek, blizn potrądzikowych i trwale zanieczyszczonych porów odpowiadająch za strukturę skóry. Diagnoza pozwoli również na wykrycie problematycznych miejsc i obszarów, które są najbardziej narażone na pojawienie się przebarwień, zmarszczek i wyprysków.  
 
Odpowiedni dobór pielęgnacji domowej i gabinetowej
 
Czy kosmetyki i zabiegi, jakie dotychczas stosowałaś są dla Ciebie odpowiednie? Mówimy NIE gotowym schematom. Kosnultacja z kosmetologiem jest puntem wyjścia do opracowania odpowiedniej indywidualnej  pielęgnacji. W celu osiagnięcia zdrowej i pięknej skóry.
 

 
POPRZEDNI WPIS NASTĘPNY WPIS
icoone
mesotherm
xlase
STORZ MEDICAL
ACCENT PRIME
IntraJet
Coaxmed
EMS
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE