UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

Depilacja laserowa — dlaczego warto wybrać się na ten zabieg?

Depilacja tradycyjnymi metodami to dla Ciebie prawdziwa udręka? Masz dreszcze na samą myśl o niej, ponieważ obawiasz się podrażnień po użyciu maszynek do golenia czy elektrycznego depilatora? Wybierz się na zabieg depilacji laserowej i zapomnij o niechcianym owłosieniu przez dłuższy czas!
 
 

Depilacja laserowa — zabieg, który pokochały kobiety na świecie!


Moda na piękne, gładkie i wydepilowane ciało trwa w najlepsze. Nie lubisz tradycyjnych metod usuwania owłosienia, bo powoduje podrażnienia i jest czasochłonne? Wybierz się na zabieg depilacji laserowej. Aktualnie ogromną popularnością cieszą się zabiegi depilacji laserowej nóg, pach i bikini.
 
Ile trwa zabieg depilacji laserowej?
 
Depilacja laserowa nóg
Zapomnij o goleniu nóg, podrażnieniach i wrastaniu włosków. Zdecyduj się na usuwanie owłosienia na nogach za pomocą lasera, które najczęściej trwa około 90 minut.
 
Depilacja laserowa pach
Laserowa depilacja pach usuwa niechciane owłosienie oraz ujednolica koloryt cery pod pachami. Czas trwania depilacji laserowej pach to 20 minut.
 
Depilacja laserowa bikini
Zabieg skutecznego i nieinwazyjnego usuwania włosów z okolic bikini bez względu na typ skóry. Laserowa depilacja bikini trwa zwykle około pół godziny.
 
 
Na czym polega depilacja laserowa?
Depilacja laserowa to prosty i nieinwazyjny zabieg, w czasie którego przy pomocy wiązki światła emitowanej przez laser usuwamy włosy wraz z ich cebulkami i korzeniami, i co ważne, nie uszkadzamy przy tym okolicznych tkanek.
 
 
Zalety depilacji laserowej
Jest wiele zalet, które przemawiają za ogromną popularnością tego rodzaju depilacji. Najważniejszą z nich jest fakt, że usuwanie niechcianych włosów za pomocą lasera jest trwałą metodą depilacji. Oznacza to, że dodatkowo spowalniamy odrastanie owłosienia, które usunięte zostało przy pomocy lasera. Ponadto zmniejszamy ryzyko niechcianych podrażnień. W efekcie zabieg depilacji laserowej pozwala także oszczędzić czas i pieniądze! Dzięki niemu naprawdę długo możemy się cieszyć gładkim ciałem.
 
 
Czy jeden zabieg wystarczy?
Aby permanentnie pozbyć się niechcianych włosków, należy wybrać się na serię zabiegów, które powinniśmy powtórzyć co 8 tygodni.
 

Czy macie jakieś pytania związane z depilacją ciała za pomocą lasera?
POPRZEDNI WPIS NASTĘPNY WPIS
icoone
mesotherm
xlase
STORZ MEDICAL
ACCENT PRIME
IntraJet
Coaxmed
EMS
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE