UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

Cellulit - jak się go skutecznie pozbyć?

Zazwyczaj po okresie zimowym, kiedy przybieramy na wadze, a nasza aktywność fizyczna jest znacznie ograniczona na naszych udach, brzuchu i pośladkach pojawia się cellulit. Dlatego wraz z nadejściem sezonu wiosenno-letniego szukamy jak najszybszych sposobów na jego zwalczenie. Sprawdź, jak pozbyć się cellulitu i cieszyć się piękną sylwetką przez całe lato!

Odpowiednio dobrane zabiegi są gwarancją natychmiastowych efektów, stąd pomysł na połączenie dwóch zabiegów dostępnych w Instytucie Salamandra.
Zastosowanie masażu próżniowego wykonywanego technologią ICOONE oraz fali akustycznej za pomocą urządzenia Stolorz Medical prowadzi do skutecznej walki z cellulitem.
Takie rozwiązanie technologiczne zapewnia doskonałą pracę na różnych warstwach naszej tkanki.

Fale akustyczne niszczą komórki tłuszczowe i pobudzają produkcję nowego kolagenu.
Stolorz Medical jest jedynym urządzeniem dostępnym na rynku, którego fala akustyczna redukuje tkankę tłuszczową na głębokości do 5 cm.
Celem tego etapu jest pobudzanie tkanki i doprowadzenie do wzrostu przepuszczalności błony komórkowej, a także uwolnienie z wnętrza komórek wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu.

Fala ta likwiduje nawet najgęściej nagromadzony cellulit III i IV stopnia, który należy do najtrudniejszych do zwalczenia.

Uzupełnieniem dla tej terapii jest masaż próżniowy wykorzystywany za pomocą technologii ICOONE w Instytucie Salamandra.
Przyspiesza on usuwanie nadmiarów tkanki tłuszczowej przy zastosowaniu zasysanego powietrza powodującego mechaniczną mobilizację tkanek.  
Dzięki temu możemy pozbyć się zaległej tkanki tłuszczowej, luźnej skóry i obrzęków limfatycznych.
Jest to wysoko cenione rozwiązanie, wybierane coraz częściej przez kobiety w celu ujędrnienia i wyszczuplenia ciała oraz niwelowania niedoskonałości strukturalnych skóry.
Taka terapia cellulitu oparta na działaniu kilku technik jest doskonałym rozwiązaniem dla wymagających osób.
Ilość zabiegów w walce z pomarańczową skórką jest dobierana indywidualnie.
Dlatego też tak ważna jest konsultacja z doświadczonym zespołem Instytutu Salamandra, który odpowiednio opracuje program walki z cellulitem.
POPRZEDNI WPIS NASTĘPNY WPIS
icoone
mesotherm
xlase
STORZ MEDICAL
ACCENT PRIME
IntraJet
Coaxmed
EMS
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE