UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu

5 najskuteczniejszych zabiegów modelowania sylwetki!

Czy w walce o piękną sylwetkę wystarczy dobry krem i trochę ruchu? Co w przypadku, gdy te sposoby nie przynoszą spodziewanych rezultatów? Dowiedz się, jaki zabieg wybrać, aby szybko uzyskać efekt wyszczuplenia i ujędrnienia!
Istnieje wiele metod na uzyskanie smukłej sylwetki i utrzymanie odpowiedniej jędrności skóry bez cienia cellulitu. Coraz popularniejsze są zabiegi nieinwazyjne, wykorzystujące działanie ultradźwięków lub podciśnienia, po których ciało szybko się regeneruje. Jak wybrać odpowiedni zabieg modelowania sylwetki? Podpowiadamy!

1. ACCENT PRIME -RF i ultradźwięki czyli intensywna, naturalna terapia w redukcji cellulitu i zbitej tkanki tłuszczowej
 
 • Na czym polega zabieg ACCENT PRIME

Zabieg Accent Prime w Instytucie Salamandra  polega na działaniu ultradźwiękami oraz falą radiową. Ultradźwięki oddziałują na komórki tkanki tłuszczowej, doprowadzając do ich trwałego usunięcia. Dzielą się one na dwa rodzaje – ciepłe oraz zimne. Zimne, czyli poprzeczne, wpływają na zwłóknienia międzykomórkowe i integralność komórki. Podczas zabiegu naruszana jest struktura komórek tłuszczowych bez ingerencji w sąsiadujące tkanki. Natomiast ultradźwięki ciepłe, czyli podłużne, wywołują zjawisko kawitacji.  Składowe rozbitych komórek tłuszczowych zostają odprowadzone do układu krwionośnego, a następnie przedostają się do układu limfatycznego, który usuwa je z organizmu. Druga technologia użyta w Accent Prime to fala radiowa. Oddziałuje ona na włókna kolagenowe, stymulując fibroblasty do odbudowy oraz wytwarzania kolagenu. Dzięki temu zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry.
 
 • Jakie efekty przynosi zabieg Accent Prime?

- redukcja tkanki tłuszczowej
- poprawa jędrności skóry na ciele
- redukcja tkanki tłuszczowej
- modelowania kształtu sylwetki
- poprawa jędrności skóry na ciele
 
 • Przeciwskazania do zabiegu Accent Prime

- ciąża
- infekcje
- blizny i inne zmiany na skórze w obszarze zabiegowym
- nowotwory
- implanty metalowe

 


2. COAXMED – RF z ultradźwiękami (fala radiowa oraz kawitacja ultradźwiękowa)
 
 • Na czym polega zabieg COAXMED?

Celem zabiegu COAXMED w Instytucie Salamandra jest redukcja tkanki tłuszczowej, ujędrnienie skóry, pobudzenie produkcji nowego kolagenu, likwidacja cellulitu włóknistego oraz zastojów limfatycznych. W trakcie zabiegu wykorzystywane są dwie technologie fala radiowa oraz kawitacja ultradźwiękowa. Fala radiowa poprzez działanie warstwowe podgrzewa tkankę tłuszczową powoduje spalanie tłuszczów wewnątrz komórek, natomiast kawitacja ultradźwiękowa selektywnie niszczy komórki tłuszczowe.
 
 • Jakie efekty przynosi zabieg COAXMED na ciało?

-likwidacja komórek tłuszczowych, cellulitu
-poprawa ukrwienie skóry (zwiększenie cyrkulacji krwi i limfy)
-pobudzenie produkcji kolagenu
 
 • Przeciwskazania do zabiegu COAXMED

Przeciwskazania do zabiegu COAXMED to: choroby wątroby, choroby autoimmunologiczne, rozrusznik serca, ciąża i laktacja, zaburzenia onkologiczne w trakcie terapii oraz do 5 lat od wyleczenia.

3.Masaż próżniowy z laserem ICOONE
 
 • Na czym polega zabieg ICOONE z laserem?

Zabieg ICOONE Laser w Instytucie Salamandra wykonuje się przy pomocy mechanicznej mobilizacji tkanek. Pozwala to na aktywację usuwania zaległej tkanki tłuszczowej, luźnej skóry i obrzęków limfatycznych. Fenomen zabiegu tkwi w zmechanizowanych głowicach masujących z rolkami o licznych mikrootworach do stymulacji skóry. Każdy ruch głowicy powoduje powstanie 1180 bodźców na 1 dm2 powierzchni ciała, co przekłada się na niezwykle intensywny i precyzyjny masaż mechaniczny skóry.
 
 • Jakie efekty przynosi zabieg ICOONE z laserem

Modelowanie sylwetki przy użyciu Lasera Icoone daje niezwykłe rezultaty, szczególnie:
- poprawia wygląd, napięcie i elastyczność skóry
- redukuje cellulit
- pomaga w utracie centymetrów w obwodzie ud i pośladków
- podtrzymuje efekty zabiegu po przebytej liposukcji
 
 • Przeciwskazania do zabiegu

Jeśli chcesz ujędrnić skórę na udach, brzuchu i pośladkach, a do tego pozbyć się kilku centymetrów w obwodzie ud i pośladków, to ten zabieg jest właśnie dla Ciebie. Przed umówieniem się na zabieg w Instytucie Salamandra sprawdź przeciwskazania dotyczące terapii tutaj   

4. Zabieg falą akustyczną – STOLORZ MEDICAL
 
 • Na czym polega zabieg falą akustyczną STOLORZ MEDICAL?

Terapia falą akustyczną stymuluje metabolizm komórkowy w podskórnej tkance tłuszczowej, dzięki czemu aktywnie wzmacnia strukturę tkanki i fakturę skóry. Co ciekawe likwiduje nawet najgęściej nagromadzony cellulit III i IV stopnia i działa drenująco. Zabieg STORZ MEDICAL w Instytucie Salamandra składa się z dwóch etapów. Pierwszy służy do rozerwania włóknistego ,,gorsetu’’ w tkance podskórnej i rozbicia komórek tłuszczowych. Natomiast drugi etap jest drenażem ułatwiającym odprowadzeniem tłuszczu z organizmu. Obszar skóry poddany fali akustycznej staje się jędrniejszy, elastyczny, co w efekcie przekłada się na redukcję tkanki tłuszczowej.
 
 • Efekty zabiegu falami akustycznymi STOLORZ MEDICAL

- redukcję celulitu
- poprawa kolorytu skóry
- wymodelowanie sylwetki
- redukowanie rozstępów po ciąży
- poprawa napięcia skóry
- drenaż limfatyczny
- masaż relaksacyjny tkanki łącznej

Przeciwskazania do zabiegu falami akustycznymi STOLORZ MEDICAL:

- ciąża
- okres karmienia piersią
- rozrusznik serca
- cukrzyca
- choroby układu krążenia
- choroby nowotworowe
- niewydolność nerek
- niewydolność wątroby


 
5. Projekt Piękne ciało w Instytucie Salamandra
 
 • Na czym polega Projekt Piękne ciało?

To opracowany przez specjalistów Instytutu Salamandra kompleksowy program zabiegów. Taki dopasowany do indywidualnych potrzeb plan zabiegowy pozwala na osiągniecie spektakularnych efektów. Jak wygląda Projekt Piękno? Wystarczy zgłosić się na konsultacje w Instytucie Salamandra, a zespół kosmetologów dopasuje pakiet idealny. W trakcie trwania Projektu otrzymasz dedykowanego Kosmetologa, który będzie monitorować i wspierać cię podczas trwania projektu piękne ciało.
 
 • Dla kogo Projekt Piękne ciało na lato?
Wyszczuplanie? Redukcja cellulitu? ​​Czy ujędrnianie i modelowanie sylwetki? Wybierz swój cel i umów się na wizytę LINK
POPRZEDNI WPIS NASTĘPNY WPIS
icoone
mesotherm
xlase
STORZ MEDICAL
ACCENT PRIME
IntraJet
Coaxmed
EMS
facebook
Instagram
Unia Europejska
UE