UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu arrow

Blog

Redukcja zmarszczek – poznaj najlepsze sposoby!

Mówi się, że to największy wróg młodości i piękna. Gdy pojawiają się pierwsze zmarszczki na naszej skórze czujemy bezradność i zakłopotanie.
CZYTAJ

Cera naczynkowa to problem dobrze znany wielu kobietom.

I nic dziwnego, gdyż teleangiektazje, czyli trwale rozszerzone naczynka krwionośne, występują głównie u kobiet ze względu na estrogen działający rozluźniająco na mięśnie naczyń.
CZYTAJ

Przebarwienia skóry– nie takie straszne, jak je malują.

Poznaj 3 kroki walki z przebarwieniami!
CZYTAJ

Jak można przewidzieć przyszłość skóry.

Najlepsza metoda analizy skóry twarzy w Instytucie Salamandra!
CZYTAJ

Akcja REGENERACJA

5 zabiegów, w które warto zainwestować po lecie. Podczas urlopu korzystanie z uroków wakacji to prawdziwa przyjemność. Opalające na złoto słońce, przyjemny wiatr, morskie kąpiele, szaleństwa w basenie i próbowanie nowych smaków pozwalają naładować baterie i z nową energią podejść do wyzwań czekających po powrocie.
CZYTAJ

Krem z filtrem a prawdziwa ochrona przeciwsłoneczna.

W drogeriach, perfumeriach i supermarketach dostępnych jest mnóstwo opcji z kategorii „ochrona przeciwsłoneczna”. Filtry mineralne, chemiczne, kremy BB z filtrem, olejki przyspieszające opalanie, balsamy z drobinkami i... możemy tak wymieniać bez końca. Na co się zdecydować? Jak czytać etykiety kremów i balsamów przeciwsłonecznych i finalnie – co będzie najlepsze dla Twojej skóry? Zapraszamy do lektury.
CZYTAJ

Forma na lato jeszcze nie gotowa? Zredukuj zmartwienia z Instytutem Salamandra!

„Jak schudnąć 5 kg w tydzień”, „najlepsze ćwiczenia na płaski brzuch”, „jak szybko schudnąć przed ślubem”. W okresie wakacyjnym te frazy w google biją rekordy popularności.
CZYTAJ
icoone
biotec
mesotherm
thalion
xlase
Revitalash
facebook
Instagram