UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu arrow

Informacje podstawowe

Chęć do zmiany diety na zdrowszą, plan pozbycia się zbędnych kilogramów, czy konieczność modyfikacji spożywanych posiłków pod kątem zdrowotnym- chętnie Ci w tym pomożemy! Dietetyk Instytutu Salamandra dobierze i rozpisze Twój plan żywieniowy w sposób, który idealnie dopasuje się do Twojego budżetu, rytmu dnia i preferencji żywieniowych!

Katarzyna Miernicka
Absolwenta Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, dietetyk, naturoterapeuta, terapeutka holistyczna, specjalista Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Entuzjastka leczenia odpowiednią dietą. Do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidulany i  holistyczny, postrzegając organizm jako całość. Pokazuje pacjentom, że można żyć inaczej, jeść zdrowo, aktywnie spędzać czas i cieszyć się życiem. Pasjonatka kulinarna, propagatorka zdrowego i aktywnego życia. Gotowanie traktuje jak sztukę, kieruje się mottem Hipokratesa „Niech pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”. Hobbistycznie zajmuje się wspinaczką górską. Pasjonuje się też muzyką poważną, zwłaszcza wykonywaną na niezmodernizowanych instrumentach z epoki.


Agnieszka Tereszczyńska
Dietetyk ,fizjoterapeuta, dietetyk wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, hirudoterapeuta, terapeuta SCIO.
Medycyna naturalna, która otwiera przede mną kolejne swe działy, potrafi holistycznie spojrzeć na człowieka, który jest częścią otaczającego go świata. Podczas spotkań utwierdzam się w przekonaniu, że odpowiednim odżywianiem możemy rozwiązać niektóre problemy zdrowotne, dodać sobie energii lub po prostu osiągnąć wymarzoną sylwetkę!

Szczegóły

Oferta dietetyczna:

Pierwsze spotkanie (60 min) - pomiar i analiza składu ciała, wywiad, analiza dotychczasowego żywienia, wstępne zalecenia, rozkład posiłków, zalecenia.

Ustalenie indywidualnego jadłospisu- Rozpisanie jadłospisu na 14 dni;

Kolejna wizyta podczas planu dietetycznego (30-40 min.) - sprawdzenie wyników, ewentualna korekta diety;

Terapia SCIO- badanie biorezonansem

badanie urządzeniem (z certyfikatem medycznym w krajach UE) daje możliwość sprawdzenia poziomu stresu, określenie możliwych osłabionych narządów, określenia możliwych produktów alergicznych, określenie możliwych niedoborów minerałów i witamin.

Terapia SCIO działa na zasadzie biofeedbacku.

Spotkanie trwa 120 minut.

Godziny przyjęć:

Katarzyna Miernicka:
Sobota 9:00-14:00,
Agnieszka Tereszczyńska:  Czwartek 12:00-18:00 , Piątek 9:00-13:00

CENA:

Holistyczna dietetyka-konsultacja - 100 zł

Dieta/plan żywieniowy (rozpisany na 2 tygodnie) wraz z zaleceniami i przepisami - 200 zł

Wizyta kontrolna - 50 zł

Biofeedback SCIO - 350 zł

Biofeedback SCIO wycinek (obciążenia, niedobory, nietolerancje) - 210 zł
 

Finansowanie zabiegów na raty

Klienci

icoone
biotec
mesotherm
thalion
xlase
Revitalash
facebook
Instagram