UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu arrow

Informacje podstawowe

Chęć do zmiany diety na zdrowszą, plan pozbycia się zbędnych kilogramów, czy konieczność modyfikacji spożywanych posiłków pod kątem zdrowotnym- chętnie Ci w tym pomożemy! Dietetyk Instytutu Salamandra dobierze i rozpisze Twój plan żywieniowy w sposób, który idealnie dopasuje się do Twojego budżetu, rytmu dnia i preferencji żywieniowych!

Katarzyna Miernicka
Absolwenta Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, dietetyk, naturoterapeuta, terapeutka holistyczna, specjalista Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Entuzjastka leczenia odpowiednią dietą. Do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidulany i  holistyczny, postrzegając organizm jako całość. Pokazuje pacjentom, że można żyć inaczej, jeść zdrowo, aktywnie spędzać czas i cieszyć się życiem. Pasjonatka kulinarna, propagatorka zdrowego i aktywnego życia. Gotowanie traktuje jak sztukę, kieruje się mottem Hipokratesa „Niech pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”. Hobbistycznie zajmuje się wspinaczką górską. Pasjonuje się też muzyką poważną, zwłaszcza wykonywaną na niezmodernizowanych instrumentach z epoki.


 

Szczegóły

Oferta dietetyczna:

Pierwsze spotkanie (60 min) - pomiar i analiza składu ciała, wywiad, analiza dotychczasowego żywienia, wstępne zalecenia, rozkład posiłków, zalecenia.

Ustalenie indywidualnego jadłospisu- Rozpisanie jadłospisu na 14 dni;

Kolejna wizyta podczas planu dietetycznego (30-40 min.) - sprawdzenie wyników, ewentualna korekta diety;


Godziny przyjęć:

Katarzyna Miernicka:
Sobota 9:00-14:00,


CENA:

Holistyczna dietetyka-konsultacja - 100 zł

Dieta/plan żywieniowy (rozpisany na 2 tygodnie) wraz z zaleceniami i przepisami - 200 zł

Wizyta kontrolna - 50 zł


 

Finansowanie zabiegów na raty

Klienci

icoone
biotec
mesotherm
thalion
xlase
Revitalash
facebook
Instagram