UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu arrow

Wskazania

Preparaty z kwasem hialuronowym marki Juvederm  zapewniają kompleksowe rozwiązania w celu korekcji drobnych, średnich i głębokich zmarszczek, bruzd i fałdów, jak również do poprawy konturów twarzy (nici hialuronowe, wolumetria) oraz powiększania i modelowania ust.

Informacje podstawowe

Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w naszym organizmie. Jej zadaniem jest utrzymanie wody w tkankach. Wraz z włóknami elastyny i kolagenu decyduje o sprężystości, elastyczności i gładkości skóry. Dzięki swoim higroskopijnym właściwościom (cząsteczka kwasu wiąże 40 razy więcej wody niż sama waży) pozwala utrzymać właściwy stopień nawilżenia tkanek. Niestety wraz z wiekiem zmniejsza się ilość oraz jakość tej substancji, co prowadzi do zwiotczenia skóry oraz pojawienia się zmarszczek.

Dzięki zastosowaniu zabiegów z zakresu medycy estetycznej z użyciem specjalistycznych preparatów najlepszych marek w Instytucie Salamandra, Twoja skóra odzyskuje sprężystość, znikają niedoskonałości i zmarszczki, a twarz odzyskuje młody i pełen blasku wygląd. To rewelacyjny i mało inwazyjny zabieg odmładzający. Co najważniejsze – efekty zabiegu są natychmiastowe!

Wskazania

Preparaty z kwasem hialuronowym marki Juvederm  zapewniają kompleksowe rozwiązania w celu korekcji drobnych, średnich i głębokich zmarszczek, bruzd i fałdów, jak również do poprawy konturów twarzy (nici hialuronowe, wolumetria) oraz powiększania i modelowania ust.

Szczegóły

Organizm ludzki posiada własny system enzymatycznego rozkładu kwasu hialuronowego. Efekt po zabiegu utrzymuje się zwykle od 7 do 18 miesięcy, po tym czasie kwas hialuronowy ulega naturalnemu wchłonięciu (biodegradacji).

Przebieg zabiegu:
Wypełniania zmarszczek dokonuje lekarz poprzez iniekcje preparatu w odpowiednią głębokość skóry, a różne cząsteczki żelu (jest ich kilka rodzajów) dopasowane są do struktury tkanki danej warstwy skóry.
Zabiegi nie wymagają specjalnego przygotowania ze strony pacjenta. Ponieważ preparaty te wprowadza się do skóry cienką igłą, dla podniesienia komfortu pacjenta skórę przed zabiegiem można znieczulić. Jednak obecnie większość preparatów zawiera lidokainę (substancję znieczulającą) więc dodatkowe znieczulenie jest raczej zbędne. Okolice ust przeważnie poddaje się znieczuleniu.
Zabieg trwa ok. 30 minut, a efekt jest natychmiastowy. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być nieco zaczerwieniona i obrzęknięta. Objawy te ustępują w przeciągu kilku godzin. Może się też pojawić siniak.

Zabieg wykonywany jest przez lekarza medycyny estetycznej. 

Konsultacja                                                              - 100 zł

WYPEŁNIACZ (kwas hialuronowy) – cena uzależniona od ilości preparatu                - 0,5 ml – 750 zł,                  
                                                                                                                                                                                  - 1 ml
– 900 zł      |  znieczulenie 30 - 50 zł

Finansowanie zabiegów na raty

Klienci

icoone
biotec
mesotherm
thalion
xlase
Revitalash
facebook
Instagram