UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu arrow

Święta, Sylwester, Karnawał.

Przed Tobą niezliczona ilość okazji, by wyglądać i czuć się pięknie! Skorzystaj z wyjątkowej oferty Mikołajkowej na zabiegi w Instytucie Salamandra i podaruj sobie najpiękniejszy prezent.

SYLWESTROWY ZABIEG NA TWARZ

Thermolifting Coaxmed
Zachwycający, natychmiastowy efekt na wielkie wyjścia.
Thermolifting twarzy Coaxmed pomaga zapobiegać i łagodzić oznaki starzenia się skóry. Wykorzystujący falę radiową zabieg wygładza zmarszczki na czole, pogrubia skórę wokół oczu (niwelując tzw. kurze łapki), podnosi opadające policzki i wyrównuje linie i zmarszczki wokół ust i w okolicy żuchwy. Dodatkowo pobudza produkcję kolagenu, który odpowiada za odpowiednie napięcie i gęstość skóry. Efekty widoczne są natychmiast po zabiegu, a okres rekonwalescencji trwa tylko kilkadziesiąt minut. Po upływie tego czasu możesz cieszyć się wygładzoną, odmłodzoną i gładszą skórą, gotową na przyjęcie olśniewającego makijażu:CoaxMed – bezoperacyjny lifting

Cena: 500 zł

TYLKO TERAZ: 360 zł


OTULAJĄCA PIELĘGNACJA TWARZY

Tlenowy thermolifting
TLENOWY THERMOLIFTING to najnowszy, autorski zabieg, stworzony przez kosmetolożki Instytutu Salamandra. Wykorzystuje 3 zaawansowane technologie i 2 urządzenia, a wszystko po to, by odżywić i przywrócić równowagę skórze zmęczonej smogiem, ogrzewaniem i mrozem. Połączone działanie odmładzających właściwości fali radiowej Coaxmed i kojącego wpływu na skórę hiperbarycznego tlenu (OxyJet) i kapsuły BIO2O2 Light pozwala na zniwelowanie drobnych zmarszczek i przebarwień, silną regenerację skóry i pobudzenie jej do naturalnych procesów walki z niekorzystnymi czynnikami środowiska.

Cena: 800 zł

TYLKO TERAZ: 550 zł

(wykorzystywane są 2 urządzenia: Coaxmed + infuzja tlenowa Oxyjet)


Umów się już dziś! +48 725 551 661

Klienci

biotec
icoone
mesotherm
thalion
xlase
Revitalash
facebook
Instagram