UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu arrow

PROJEKT ZAAWANSOWANE PIĘKNO

(dla kobiet powyżej 45. roku życia)dla kobiet powyżej 45

Zmartwieniem większości kobiet po 45. roku życia są przede wszystkim zmarszczki, zmiana owalu twarzy, przebarwienia na skórze, worki i cienie w okolicach oczu, a także pozbawione jędrności ciało. Na szczęście kosmetologia estetyczna, innowacyjne zabiegi odmładzające, a także odpowiednia dieta i ćwiczenia potrafią odjąć kilka lat każdej z nas.

PROJEKT ZAAWANSOWANE PIĘKNO powstał z myślą o wszystkich paniach po 40. roku życia, które chciałyby odjąć sobie co najmniej kilka lat. Bo kobieta powinna czuć się piękna i wyjątkowa w każdym wieku!

Projekt obejmuje*:

  • Konsultację z kosmetologiem oraz komputerową analizę skóry twarzy VISIA lub analizę składu ciała TANITA – indywidualna diagnoza skóry poprzedzająca rozpoczęcie serii zabiegów w Instytucie Salamandra. Podczas konsultacji bierzemy pod uwagę wiek, dietę, tryb życia, alergie, dotychczasową pielęgnację oraz problemy skórne Klientki, co umożliwia odpowiednie dopasowanie zabiegów do indywidualnych potrzeb skóry.
  • Serię 10 zabiegów na ujędrnienie skóry ciała urządzeniem ICOONE – innowacyjny sposób leczenia skóry laserem ICOONE. Precyzyjne i nieinwazyjne działanie lasera przyczynia się do poprawy kondycji skóry. Dzięki opatentowanej technologii zabiegi wykonywane urządzeniem ICOONE wpływają na likwidację cellulitu, tłuszczu, obrzęków limfatycznych, blizn, wszelkich objawów starzenia się skóry, jak też znacząco przyczyniają się do poprawy jej jędrności.
  • Niechirurgiczny lifting twarzy Intraject (seria 4 zabiegów) – zabieg przyczyniający się do głębokiego złuszczenia skóry, odnowy kolagenu, pobudzenia mikrokrążenia krwi oraz ujędrnienia i uelastycznienia skóry. Rezultatem liftingu jest natychmiastowe wypełnienie zmarszczek oraz niesamowity efekt zagęszczenia skóry.
  • Toksyna botulinowa – bezpieczny i skuteczny zabieg o szerokim zastosowaniu przeciwzmarszczkowym, likwidujący ciężkie do wyeliminowania niedoskonałości, takie jak: zmarszczki między brwiami, poziome zmarszczki na czole i kurze łapki wokół oczu (1 okolica).
  • Regulację i hennę brwi oraz hennę rzęs
  • Manicure GelBreak OPI
  • Pedicure klasyczny frezarką i malowanie odżywką
  • Wstępną konsultację dietetyczną oraz monitoring wagi wywiad żywieniowy z uwzględnieniem analizy składu ciała oraz sposobu żywienia pozwalający na indywidualne ustalenie celów oraz założeń Projektu Piękno. Dopasowana do kondycji i stanu zdrowia dieta umożliwi zrzucenie zbędnych kilogramów, utrwalenie zdrowych nawyków żywieniowych oraz realizację wyznaczonego celu (opcjonalnie – w razie potrzeby – indywidualna konsultacja z dietetykiem, uwzględniająca choroby i dotychczasowe problemy z wagą).
* Istnieje możliwość opracowania pakietu dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Cena: 6330 zł

Cena promocyjna: 5064 złUmów się już dziś! +48 725 551 661

Klienci

icoone
biotec
mesotherm
thalion
xlase
Revitalash
facebook
Instagram