UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 725 551 661 lub +48 61 671 66 00 |

MENU

Menu arrow

Projekt Piękno

PROJEKT ZAAWANSOWANE PIĘKNO

(dla kobiet powyżej 45. roku życia)

Zmartwieniem większości kobiet po 45. roku życia są przede wszystkim zmarszczki, zmiana owalu twarzy, przebarwienia na skórze, worki i cienie w okolicach oczu, a także pozbawione jędrności ciało. Na szczęście kosmetologia estetyczna, innowacyjne zabiegi odmładzające, a także odpowiednia dieta i ćwiczenia potrafią odjąć kilka lat każdej z nas.

PROJEKT ZAAWANSOWANE PIĘKNO powstał z myślą o wszystkich paniach po 40. roku życia, które chciałyby odjąć sobie co najmniej kilka lat. Bo kobieta powinna czuć się piękna i wyjątkowa w każdym wieku!
Szczegóły

PROJEKT PIĘKNA MAMA

(dla świeżo upieczonych mam)

Jak usunąć rozstępy po ciąży? Jak ujędrnić brzuch po ciąży? Jak powrócić do sylwetki sprzed ciąży? – to pytania najczęściej wpisywane w wyszukiwarkę internetową przez świeżo upieczone mamy, które chciałyby szybko powrócić do formy i ciała sprzed ciąży. Nic w tym dziwnego. Rozstępy i zwiotczała skóra – wszystko to wpływa negatywnie na pewność siebie i samoocenę kobiet. Niezależnie od stosowanej w czasie ciąży profilaktyki ciało każdej kobiety po narodzinach dziecka wymaga szczególnej troski.

PROJEKT PIĘKNA MAMA to kompleksowy pakiet najskuteczniejszych zabiegów, które pozwolą każdej młodej mamie powrócić w możliwie najkrótszym czasie do dawnej formy i sprawią, że znów poczuje się piękna i atrakcyjna.
Szczegóły

PROJEKT PIĘKNE CIAŁO NA LATO

(dla kobiet w każdym wieku)


Sezon letni zbliża się wielkimi krokami. Każda z nas marzy o tym, by w okresie wakacyjnym cieszyć się gładkim i jędrnym ciałem, promienną cerą, smukłą sylwetką bez cellulitu, a przede wszystkim dobrym samopoczuciem. Im szybciej zaczniemy stosować optymalnie zbilansowaną dietę oraz korzystać z zabiegów wyszczuplających i modelujących ciało, tym prędzej przekonamy się, że na osiągnięcie wymarzonej sylwetki nigdy nie jest za późno!

PROJEKT PIĘKNE CIAŁO NA LATO powstał z myślą o wszystkich kobietach, które marzą o tym, by latem cieszyć się pięknym ciałem i czuć się pewnie w bikini. Dzięki indywidualnie dobranej diecie, treningom oraz odpowiednio dopasowanym przez specjalistów zabiegom uzyskanie wymarzonej sylwetki może być naprawdę proste!

Szczegóły

PROJEKT PIĘKNA PANNA MŁODA

(dla przyszłych panien młodych)

W dniu ślubu każda kobieta pragnie czuć się pięknie i wyjątkowo. To właśnie na pannie młodej skupia się wzrok większości gości weselnych. Piękna suknia, zjawiskowy welon, idealnie dobrany bukiet kwiatów – to tylko dodatki do tego, co w wyglądzie panny młodej najważniejsze. By olśnić wszystkich swoim blaskiem, kobieta powinna zadbać przede wszystkim o swoje piękno.

PROJEKT PIĘKNA PANNA MŁODA to kompleksowy pakiet zabiegów pielęgnacyjnych przeznaczony dla wszystkich przyszłych panien młodych, które w najważniejszym dniu w ich życiu pragną cieszyć się smukłą sylwetką, nieskazitelną cerą i idealnie podkreśloną urodą.

Szczegóły

PROJEKT PIĘKNO


Starzenie się twarzy u kobiety rozpoczyna się już po 25. roku życia. Wpływa na to nie tylko wiek, ale przede wszystkim nieodpowiednia pielęgnacja i niewłaściwie dobrane kosmetyki. Aby zachować jak najdłużej młodość i piękno, warto zadbać o to, by stosowane przez nas kosmetyki oraz zabiegi, jakim się poddajemy, były dobrane odpowiednio do naszego typu cery. 
PROJEKT PIĘKNO to podstawowy pakiet zabiegów na twarz poprzedzony indywidualną konsultacją z kosmetologiem oraz szczegółową diagnozą skóry. Określenie rodzaju i typu ceru to podstawa świadomej pielęgnacji, dzięki której jesteśmy w stanie zachować młody wygląd jak najdłużej!

Szczegóły
biotec
icoone
mesotherm
thalion
xlase
Cityzen
Revitalash