UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 725 551 661 lub +48 61 671 66 00 |

MENU

Menu arrow

PROJEKT PIĘKNO


Starzenie się twarzy u kobiety rozpoczyna się już po 25. roku życia. Wpływa na to nie tylko wiek, ale przede wszystkim nieodpowiednia pielęgnacja i niewłaściwie dobrane kosmetyki. Aby zachować jak najdłużej młodość i piękno, warto zadbać o to, by stosowane przez nas kosmetyki oraz zabiegi, jakim się poddajemy, były dobrane odpowiednio do naszego typu cery.
PROJEKT PIĘKNO to podstawowy pakiet zabiegów na twarz poprzedzony indywidualną konsultacją z kosmetologiem oraz szczegółową diagnozą skóry. Określenie rodzaju i typu ceru to podstawa świadomej pielęgnacji, dzięki której jesteśmy w stanie zachować młody wygląd jak najdłużej!

Pakiet obejmuje*:

  • Konsultację z kosmetologiem oraz komputerową analizę skóry Visia Complexion – indywidualna diagnoza skóry poprzedzająca rozpoczęcie serii zabiegów w Instytucie Salamandra. Podczas konsultacji bierzemy pod uwagę wiek, dietę, tryb życia, alergie, dotychczasową pielęgnację oraz problemy skórne Klientki. Dogłębna analiza skóry 3D daje kompletny obraz stanu skóry, jej prawdziwego wieku i umożliwia odpowiednie dopasowanie zabiegów do indywidualnych potrzeb skóry.
  • Zabieg normalizujący na twarz Intraject lub Mesotherm w wyniku zabiegu normalizującego wykonywanego urządzeniem Intraject wykorzystującego ultradźwięki, złuszczony zostaje naskórek i następuje poprawa mikrokrążenia, a substancje czynne zostają wtłoczone do najgłębszych warstw skóry. Zabieg normalizujący Mesotherm polega na oczyszczeniu porów, usunięciu zaskórników, wygładzeniu drobnych zmarszczek, blizn potrądzikowych i zrogowaceń naskórka. Pobudza i stymuluje skórę do naturalnych zabiegów regeneracyjnych..
  • Zabieg odżywczy na twarz Mesotherm – Mesotherm to najnowsza, ekskluzywna, zaawansowana technologicznie metoda odnowy skóry, aktywnego odmładzania oraz spektakularnej poprawy jej kondycji. Ekspresowy zabieg odżywczy Mesotherm przyczynia się do silnego odżywienia skóry, zapewniając efekt rozświetlonej cery. .
  • Peeling czerwony koral + masło pomarańcza z różą – celem peelingu jest pobudzenie krążenia, wygładzenie skóry oraz podtrzymanie efektów wcześniejszych zabiegów kosmetologicznych..
  • Manicure GelBreak by OPI.
  • Jednorazowe zajęcia fitness

* Istnieje możliwość opracowania pakietu dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

Cena: 640 zł

Cena promocyjna: 480 złUmów się już dziś! +48 725 551 661

biotec
icoone
mesotherm
thalion
xlase
Cityzen
Revitalash