UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 725 551 661 lub +48 61 671 66 00 |

MENU

Menu arrow

PROJEKT PIĘKNE CIAŁO NA LATO

(dla kobiet w każdym wieku)Piękne ciało na lato

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami. Każda z nas marzy o tym, by w okresie wakacyjnym cieszyć się gładkim i jędrnym ciałem, promienną cerą, smukłą sylwetką bez cellulitu, a przede wszystkim dobrym samopoczuciem. Im szybciej zaczniemy stosować optymalnie zbilansowaną dietę oraz korzystać z zabiegów wyszczuplających i modelujących ciało, tym prędzej przekonamy się, że na osiągnięcie wymarzonej sylwetki nigdy nie jest za późno!

PROJEKT PIĘKNE CIAŁO NA LATO powstał z myślą o wszystkich kobietach, które marzą o tym, by latem cieszyć się pięknym ciałem i czuć się pewnie w bikini. Dzięki indywidualnie dobranej diecie, treningom oraz odpowiednio dopasowanym przez specjalistów zabiegom uzyskanie wymarzonej sylwetki może być naprawdę proste!

Projekt obejmuje*:

  • Konsultację z kosmetologiem oraz komputerową analizę skóry twarzy VISIA lub analizę składu ciała TANITA – indywidualna diagnoza skóry poprzedzająca rozpoczęcie serii zabiegów w Instytucie Salamandra. Podczas konsultacji bierzemy pod uwagę wiek, dietę, tryb życia, alergie, dotychczasową pielęgnację oraz problemy skórne Klientki, co umożliwia odpowiednie dopasowanie zabiegów do indywidualnych potrzeb skóry.
  • Cykl zabiegów rozbijających tkankę tłuszczową COAXMED (seria 5 zabiegów) – zabiegi na ciało z wykorzystaniem urządzenia COAXMED przyczyniają się do likwidacji miejscowej otyłości i cellulitu, zapewniając widoczne ujędrnienie i napięcie skóry oraz poprawę jej struktury.
  • Serię zabiegów ICOONE (seria 5 zabiegów z 2 fokusami) – podtrzymującą efekty zabiegów COAXMED – innowacyjny sposób leczenia skóry laserem ICOONE. Precyzyjne i nieinwazyjne działanie lasera przyczynia się do poprawy kondycji skóry. Dzięki opatentowanej technologii zabiegi wykonywane urządzeniem ICOONE wpływają na likwidację cellulitu, tłuszczu, obrzęków limfatycznych, blizn, wszelkich objawów starzenia się skóry, jak też znacząco przyczyniają się do poprawy jej jędrności.
  • Peeling czerwony koral + masło pomarańcza z różą celem peelingu jest pobudzenie krążenia, wygładzenie skóry oraz podtrzymanie efektów wcześniejszych zabiegów kosmetologicznych.
  • Wstępną konsultację dietetyczną – wywiad żywieniowy z uwzględnieniem analizy składu ciała oraz sposobu żywienia pozwalający na indywidualne ustalenie celów oraz założeń Projektu Pięknę Ciało na Lato. Dopasowana do kondycji i stanu zdrowia dieta umożliwi zrzucenie zbędnych kilogramów, utrwalenie zdrowych nawyków żywieniowych oraz realizację wyznaczonego celu.
  • Zalecenia żywieniowe: dieta redukcyjna – spersonalizowany plan żywieniowy uwzględniający preferencje żywieniowe, tryb życia oraz alergie (diety mięsne/wegańskie/wegetariańskie/bezglutenowe etc.).

* Istnieje możliwość opracowania pakietu dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

Cena: 4030 zł

Cena promocyjna: 3220 złUmów się już dziś! +48 725 551 661

biotec
icoone
mesotherm
thalion
xlase
Cityzen
Revitalash