UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu arrow

PROJEKT PIĘKNA MAMA

(dla świeżo upieczonych mam)Panna młoda

Jak usunąć rozstępy po ciąży? Jak ujędrnić brzuch po ciąży? Jak powrócić do sylwetki sprzed ciąży? – to pytania najczęściej wpisywane w wyszukiwarkę internetową przez świeżo upieczone mamy, które chciałyby szybko powrócić do formy i ciała sprzed ciąży. Nic w tym dziwnego. Rozstępy i zwiotczała skóra – wszystko to wpływa negatywnie na pewność siebie i samoocenę kobiet. Niezależnie od stosowanej w czasie ciąży profilaktyki ciało każdej kobiety po narodzinach dziecka wymaga szczególnej troski.

PROJEKT PIĘKNA MAMA to kompleksowy pakiet najskuteczniejszych zabiegów, które pozwolą każdej młodej mamie powrócić w możliwie najkrótszym czasie do dawnej formy i sprawią, że znów poczuje się piękna i atrakcyjna.

Projekt obejmuje*:

  • Konsultację z kosmetologiem oraz analizę składu ciała TANITA – indywidualna diagnoza skóry poprzedzająca rozpoczęcie serii zabiegów w Instytucie Salamandra. Podczas konsultacji bierzemy pod uwagę wiek, dietę, tryb życia, alergie, dotychczasową pielęgnację oraz problemy skórne Klientki, co umożliwia odpowiednie dopasowanie zabiegów do indywidualnych potrzeb skóry.
  • Cykl zabiegów na rozstępy i tkankę tłuszczową na brzuchu urządzeniem INTRAJECT (seria 4 zabiegów) – INTRAJECT to wielofunkcyjne urządzenie medyczne, które poprzez łączenie kilku zaawansowanych technologii pozwala na kompleksową walkę z problemem zwiotczenia skóry, blizn i rozstępów. 
  • Kriolipolizę COAXMED – kriolipoliza COAXMED to nowa nieinwazyjna technologia wykorzystująca niską temperaturę (od −7 do −10 stopni Celsjusza) do likwidacji komórek tłuszczowych poprzez ich zamrażanie. Zabieg ma działanie wyszczuplające i modelujące. Przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej w miejscach, które trudno wymodelować, stosując dietę lub wykonując ćwiczenia fizyczne (brzuch, boczki, bryczesy).
  • Masaże modelujące (seria 10 zabiegów) – masaże polegające na rozbiciu tkanki tłuszczowej, która zalega głównie na brzuchu, boczkach, pośladkach, udach i ramionach. Specjalistyczne połączenie intensywnych technik masażu wspomaga proces odchudzania, modeluje sylwetkę, ujędrniając i uelastyczniając skórę, zwiększa szybkość przepływu krwi, likwiduje i zmniejsza zrosty oraz zgrubienia, powoduje mechaniczne rozbicie tkanki tłuszczowej, lepsze dotlenienie i odżywienie tkanki, otwiera naczynia włosowate oraz przyspiesza przemianę materii.
  • Regulację i hennę brwi oraz hennę rzęs 
  • Manicure klasyczny z malowaniem na wybrany kolor oraz pedicure klasyczny z malowaniem odżywką
  • Wstępną konsultację dietetyczną wywiad żywieniowy z uwzględnieniem analizy składu ciała oraz sposobu żywienia, pozwalający na indywidualne ustalenie celów oraz założeń Projektu Piękno. Dopasowana do kondycji i stanu zdrowia dieta umożliwi zrzucenie zbędnych kilogramów, utrwalenie zdrowych nawyków żywieniowych oraz realizację wyznaczonego celu.
  • Plan diety dla mamy karmiącej **– spersonalizowany plan żywieniowy oparty na nieprzetworzonych, zdrowych produktach, bezpiecznych dla dziecka i mamy karmiącej, uwzględniający zapotrzebowanie dziecka.
  • Cykl treningów personalnych oraz rozpisany plan ćwiczeń do wykonywania w domu indywidualne ćwiczenia fitness z trenerem, dopasowane do kondycji i potrzeb Klientki. Ćwiczenia skupiają się na poprawie ogólnej wydolności i wytrzymałości, kształtowaniu poszczególnych partii ciała, wzmacnianiu sylwetki lub osłabionego ciążą kręgosłupa. Dodatkowo trener rozpisuje ćwiczenia do wykonywania w domu.
* Istnieje możliwość opracowania pakietu dopasowanego do indywidualnych potrzeb.
**W skład projektu wchodzą jedynie zalecenia żywieniowe. Koszt ułożenia indywidualnego planu diety przez naszego dietetyka ustalany jest według cennika.

Cena: 6590 zł

Cena promocyjna: 4940 złUmów się już dziś! +48 725 551 661

Klienci

icoone
biotec
mesotherm
thalion
xlase
Revitalash
facebook
Instagram