UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu arrow

Informacje podstawowe

Krio Lipo ICE to nowoczesna technologia, wykorzystująca ujemną temperaturę (od -7 do -10 stopni Celsjusza) do likwidacji miejscowej otyłości na brzuchu, plecach (boczkach) czy wysokich partiach ud. To niechirurgiczna alternatywa dla liposukcji. Emisja intensywnego zimna wywołuje w organizmie kontrolowane reakcje zapalne, powodujące natychmiastowe pozbywanie się adipocytów z organizmu. Efektem jest natychmiastowa poprawa sylwetki i pozbycie się zbędnej „oponki”!

CoaxMed jest wyposażony w najnowszy krio-aplikator z vacuum, który pozwala na wykonanie procedury zamrażania komórek tłuszczowych. Niska temperatura wyzwala proces lipolizy. Zawartość adipocytów ulega krystalizacji, rośnie ich objętość, po czym uszkodzeniu ulegają błony komórkowe. Dochodzi do apoptozy – zaprogramowanej śmierci komórek tłuszczowych, ich rozpadu oraz naturalnego wypłukania z organizmu.

Wskazania

Ten zabieg jest dla Ciebie, jeśli:
  • Chcesz pozbyć się zalegającej tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała;
  • Chcesz pozbyć się kilku centymetrów w obwodzie ud, brzucha, pośladków, pleców;
  • Zależy Ci na szybkich i trwałych efektach;
  • Na Twoim ciele są miejsca, które ciężko wysmuklić pomimo diety i ćwiczeń fizycznych;

Szczegóły

 Zabieg krolipolizy urządzeniem CoaxMed w Instytucie Salamandra nie wymaga interwencji chirurgicznej ani długiego okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do swoich normalnych czynności.

Dla długotrwałych efektów i pozbycia się zalegającej tkanki tłuszczowej zaleca się od 1-3 zabiegów w odstępach co 3 miesiące (w zależności skali problemu). 

Coaxmed - kriolipoliza (redukcja miejscowej otyłości) 1 zabieg                 - 650 zł
Coaxmed - kriolipoliza (redukcja miejscowej otyłości) pakiet 2 zabiegów   - 1000 zł / pakiet 3 zabiegów 1350 zł


EMS Trening
W celu podtrzymania i wzmocnienia efektów kriolipolizy polecamy serię kilku treningów EMS. Wystarczy 20 minut tygodniowo, by jeszcze bardziej zmobilizować i pobudzić obszary poddane zabiegowi do szybkiego i skutecznego spalania komórek tłuszczowych. Lekki wysiłek fizyczny (przy wsparciu zaawansowanego technologicznie urządzenia MIha Bodytec) pozwoli na równomierną redukcję tkanki tłuszczowej z całego ciała, jednocześnie wzmacniając i rzeźbiąc mięśnie. 
Szczegóły znajdziesz tutaj

Klienci

biotec
icoone
mesotherm
thalion
xlase
Revitalash
facebook
Instagram