UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu arrow

Blog

Forma na lato jeszcze nie gotowa? Zredukuj zmartwienia z Instytutem Salamandra!

„Jak schudnąć 5 kg w tydzień”, „najlepsze ćwiczenia na płaski brzuch”, „jak szybko schudnąć przed ślubem”. W okresie wakacyjnym te frazy w google biją rekordy popularności.
CZYTAJ

Cellulit – (anty)trend sezonu bikini

Tegoroczna wiosna nas rozpieszcza. Majowe temperatury sięgały trzydziestu stopni i o ile ciepłe dni i możliwość wymiany garderoby to powód do radości, tak wiosenne kolekcje w sklepach wiele kobiet omija szerokim łukiem. Co stoi na przeszkodzie?
CZYTAJ

Przygotuj ciało na lato

Przygotuj ciało na lato Do wakacji pozostały już zaledwie 2 miesiące. To idealny moment, aby wysmuklić sylwetkę i pozbyć się nadmiaru zbędnych kilogramów. Jest wiele sposobów, aby przygotować ciało na lato – oto kilka z nich.
CZYTAJ

Depilacja laserowa krok po kroku

Depilacja laserowa krok po kroku Wiele osób pragnie wybrać się na zabieg depilacji laserowej, jednak mają pewne obawy. Postanowiliśmy je rozwiać, przygotowując opis zabiegu, który pokazuje, jak w praktyce wygląda depilacja laserowa.
CZYTAJ

Depilacja laserowa - przeciwwskazania do zabiegu

Aktualnie jedną z najchętniej wybieranych przez nasze klientki metod usuwania owłosienia jest depilacja laserowa. Jakie są przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserowej? Przedstawiamy je w poniższym poście.
CZYTAJ

Depilacja laserowa. Jak przygotować się do zabiegu.

Chciałabyś pozbyć się niechcianego owłosienia? Wybierasz się na zabieg depilacji laserowe? Dziś podpowiadamy, w jaki sposób przygotować się do wykonania depilacji laserowej i kiedy należy rozpocząć te przygotowania?
CZYTAJ

Depilacja laserowa — dlaczego warto wybrać się na ten zabieg?

Depilacja laserowa — dlaczego warto wybrać się na ten zabieg?
CZYTAJ

Klienci

icoone
biotec
mesotherm
thalion
xlase
Revitalash
facebook
Instagram