UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ | +48 61 671 66 00

MENU

Menu arrow

Blog

Przewidzieć przyszłość skóry.

Najlepsza metoda analizy skóry twarzy w Instytucie Salamandra!
CZYTAJ

Akcja REGENEREACJA

5 zabiegów, w które warto zainwestować po lecie. Podczas urlopu korzystanie z uroków wakacji to prawdziwa przyjemność. Opalające na złoto słońce, przyjemny wiatr, morskie kąpiele, szaleństwa w basenie i próbowanie nowych smaków pozwalają naładować baterie i z nową energią podejść do wyzwań czekających po powrocie.
CZYTAJ

Krem z filtrem a prawdziwa ochrona przeciwsłoneczna.

W drogeriach, perfumeriach i supermarketach dostępnych jest mnóstwo opcji z kategorii „ochrona przeciwsłoneczna”. Filtry mineralne, chemiczne, kremy BB z filtrem, olejki przyspieszające opalanie, balsamy z drobinkami i... możemy tak wymieniać bez końca. Na co się zdecydować? Jak czytać etykiety kremów i balsamów przeciwsłonecznych i finalnie – co będzie najlepsze dla Twojej skóry? Zapraszamy do lektury.
CZYTAJ

Forma na lato jeszcze nie gotowa? Zredukuj zmartwienia z Instytutem Salamandra!

„Jak schudnąć 5 kg w tydzień”, „najlepsze ćwiczenia na płaski brzuch”, „jak szybko schudnąć przed ślubem”. W okresie wakacyjnym te frazy w google biją rekordy popularności.
CZYTAJ

Cellulit – (anty)trend sezonu bikini

Tegoroczna wiosna nas rozpieszcza. Majowe temperatury sięgały trzydziestu stopni i o ile ciepłe dni i możliwość wymiany garderoby to powód do radości, tak wiosenne kolekcje w sklepach wiele kobiet omija szerokim łukiem. Co stoi na przeszkodzie?
CZYTAJ

Przygotuj ciało na lato

Przygotuj ciało na lato Do wakacji pozostały już zaledwie 2 miesiące. To idealny moment, aby wysmuklić sylwetkę i pozbyć się nadmiaru zbędnych kilogramów. Jest wiele sposobów, aby przygotować ciało na lato – oto kilka z nich.
CZYTAJ

Depilacja laserowa krok po kroku

Depilacja laserowa krok po kroku Wiele osób pragnie wybrać się na zabieg depilacji laserowej, jednak mają pewne obawy. Postanowiliśmy je rozwiać, przygotowując opis zabiegu, który pokazuje, jak w praktyce wygląda depilacja laserowa.
CZYTAJ

Klienci

icoone
biotec
mesotherm
thalion
xlase
Revitalash
facebook
Instagram